Takipçilerim  hatırlar Tanaçan Kozmetik Firmasıyla ortak bir çalışmayla China Glaze ojeler vereceğimi burada belirtmiştim.

Ve kampanya bugün itibariyle başlıyor.

Tanaçan Turizm ve Kozmetik A.Ş. adı altında 1984 yılında kurulan şirketimiz çeyrek asırı aşkın bir süredir sektörümüze hizmet vermektedir. Üründe kaliteyi, serviste güvenilirliği ve eğitimde en üst seviyeyi önemseyen tüm kuaför, güzellik salonları, spa, manikür-pedikür-ağda salonlarının vazgeçilmez ihtiyaçları olan sir ağda parafin, makyaj, manikür pedikür, hijyen ve tek kullanımlık ürün ihtiyaçlarını en güvenilir ve kaliteli ürünlerle karşılamak şirketimizin ilkesi haline gelmiştir. Tanaçan kozmetik çalışanları ürün satış öncesi ve sonrası hizmetleri, güçlü ve güvenilir bayilik ve ürün dağıtım ağı, en son teknolojilerle verilen eğitimleri, sağlık bakanlığı onaylı ürünleri, sanayi bakanlığı onaylı cihaz teknik servis danışmanlık ve hizmetleri ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktadır. Ürün, servis, eğitim kalitesinden ödün vermeden sektörün tüm ihtiyaçlarınızda en kaliteli ürünlerle karşılamak, sektörel sorunlara birlikte yanıt vermek Tanaçan Kozmetik A.Ş’nin öncelikli hedeflerindendir

3 kişiye 2 şer adet  China Glaze oje hediye ediyoruz. Çekiliş ile kazanan 1. ve 2. yukardaki ojelerden dilediğini seçebilir.. Şartlarımıza gelince….

1. En önemli şart blogumun izleyicisi olmak.
2.Bu şart değil ama çok sevinirim var ise BLOGROLL yapın blogunuzda. Blogu olmayanlar dikkate almasın.
3.Firmamızın Facebook  adresini beğenmek
4.Firmamızın twitter adresini takıbe almak.
5. Varsa blogunuzda yoksa Facebook yada Twitter da kampanyayı duyurmanız.
Linklerle birlikte yorum bırakınız ve size ulaşabileceğim mail adresleri ile birlikte.
Bol şanslar

Kampanya 01.Kasım itibariyle sonuçlanacaktır.

51 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here