Mobilyalar her evin, her işyerinin ve ofisin en temel ihtiyaçlarıdır. Onlarca farklı mobilya grubu ile yaşam alanları çok daha işlevsel, çok daha konforlu, çok daha estetik hale getirilebilmektedir. Mobilya grupları arasında her yıl merakla beklenenlerin başındaysa koltuk takımları gelmektedir.

Koltuk takımları evlerde salonlar başta olmak üzere pek çok alanda kullanılmakta, oturma alanı inşa edilmek istenen her yerde koltuk takımlarından istifade edilmektedir. 2023 yılı koltuk takımı modellerinin neler olacağı merakla beklenirken gözler yine ülkemiz mobilya başkenti olan İnegöl’e çevrilmiş bulunmaktadır.

İnegöl ilçesinden her yıl özenle tasarlanıp üretilen koltuk takımı modelleri dünyanın onlarca ülkesine ve ülkemizin her köşesine dağılmaktadır. Bu nedenle de her yılın mobilya modası İnegöl’den şekillenmektedir. Sadece yeni yılın mobilya modelleri, koltuk takımı modelleri değil, bunların fiyatları için de gözler İnegöl’e çevrilmektedir. 2023 İnegöl koltuk takımı fiyatları ne kadara olur sorusu akıllarda en çok dolaşan sorulardan birisi olmaktadır.

Öncelikle İnegöl koltuk takımı modellerinin fiyatları pek çok etkene göre değişiyor. Özellikle de mağazalar arasında çok büyük fiyat farkı olabiliyor. Bazı markalar fiyatlarını daha ulaşılabilir seviyelerde tutarken bazları da çok üst seviye fiyatlar biçebiliyor. Ancak müşteriler dijital mağazalar ve internet olanaklarıyla geniş bir araştırma yaparak hem modelleri hem de fiyatları mukayese edebiliyor. Bu açıdan İnegöl Store mağazası pek çok ayrıcalığıyla birlikte en uygun 2023 İnegöl koltuk takımı fiyatları ile de fark yaratıyor.

Koltuk Takımı Modelleri

İnegöl Store ekibi yarım asra yakındır İnegöl mobilya sektörünün kalbinde bulunuyor. On yıla yakın süredir de fiziki mağazacılık yanında dijital mağazacılık alanında aktif bulunuyor. Doğrudan İnegöl’de üretilen mobilyaları onlarca ülkeye olduğu gibi ülkemizin de her noktasına ulaştırıyor.

Önceliği daima müşteri memnuniyetine veren firma, modayı yakından takip ederek hem yeni yılın koltuk takımı modellerini beğeniye sunuyor hem de uzun yıllar modası geçmeden kullanabileceğiniz koltuk takımlarını sizlerle buluşturuyor. Bütün koltuk takımlarında estetiğe son derece önem veriyor. Rengiyle, dokusuyla, tasarımıyla, materyaliyle ve diğer bütün detaylarıyla her ortama yakışacak, yaşama zevk katacak, odalarınızın dekorasyonunu üst seviyeye taşıyacak modelleri sunuyor.

Estetik yanında kaliteden de taviz vermiyor ve bütün koltuk takımı modellerinde birinci sınıf malzeme ve işçiliği bir arada sunuyor. Üst düzey işçilik en iyi malzemelerle buluştuğunda ortaya en zorlu şartlarda dahi yıllarca kullanabileceğiniz koltuk takımları çıkıyor. Mağazanın en çok tercih edilen modellerinden bazıları şunlar oluyor:

 • Bağdat Koltuk Takımı,
 • Asya Gümüş Koltuk Takımı,
 • Konak Koltuk Takımı,
 • Enjoy Koltuk Takımı,
 • Ravel Koltuk Takımı,
 • Ares Koltuk Takımı,
 • Esse Koltuk Takımı,
 • Diva Koltuk Takımı,
 • Masharati Ceviz Koltuk Takımı,
 • Sare Koltuk Takımı,
 • Viyana Koltuk Takımı,
 • Yıldız Koltuk Takımı,
 • Omega Koltuk Takımı.

Fiyatları

İnegöl Store koltuk takımı modelleri fiyatları modele göre değişiyor. Ancak kalitesi, fonksiyonelliği ve estetiği mukayese edildiğinde 2023 yılının en uygun fiyatları yine mağazada karşımıza çıkıyor. Her bütçeye uygun fiyatlar, kolay ödeme seçenekleri ve güvenli alışveriş ayrıcalığı https://inegolstore.com/koltuk adresinde sizleri bekliyor. Satın aldığınız ürünler ücretsiz olarak evlerinize kadar ulaştırılıp kurulumu yapılıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here