Zorlu bir yıldan geçtik. 2020’ye adım atarken hiçbirimiz bu kadar kaosu hayal etmemiştik oysa. Pandemi, hastalıklar, salgınlar, depremler derken ruhumuz oldukça sıkıldı, korktuk, evlerimize sığındık… Ama yeni bir yıl her zaman umut demektir. İşte bu yüzden, ne yaşamış olursak olalım, 2020’ye veda edip 2021’e kapılarımızı gülümseyerek açmalıyız. Ve elbette bakımlı… Çünkü aynadaki yansımanıza gülümsemek dünyanın en etkili ilacıdır! O halde kendinize yeni yılda muhteşem bir makyaj malzemeleri seti hediye etmeye ne dersiniz?

Her Şey Elimin Altında Olsun Diyenler Buraya!

Makyaj trendleri bu yıl gerçekten çok ilginç bir süreçten geçti, diyebiliriz. Maskelerin arkasında kalan dudaklar her ne kadar en canlı tonlarda rujlarla buluşsa da, biraz geri planda kaldı ve gözler öne çıktı. Sade ve hafif makyaj kadar çılgın ve uçuk makyajlar podyumları esti geçti. Şimdi, önümüzde pandemi koşullarıyla devam eden ama umut dolu bir yıl var. Yeni yılda kendinize bir güzellik yapmak istiyorsanız, makyaj malzemelerinizi yenilerken makyaj malzemeleri seti denemeye ne dersiniz?

Tek Bir Palette Rengarenk Farlar, Rujlar

 Makyaj malzemeleri fiyatları yılbaşı kampanyaları ile oldukça uygun seçeneklerde sunuluyor son günlerde. O yüzden yeni makyaj malzemelerine kavuşmanın tam zamanı! Örneğin, Pantone 2021 renkleri olan “Ultimate Gri” ve “Canlı Sarı” tonlarında yeni farlar almaya ne dersiniz? İşte setler bu noktada tercih sebebi olabiliyor. Çünkü tek tek göz farları alıp daha fazla para harcamak yerine, bir makyaj malzemeleri setinde sevdiğiniz renkleri bir araya getirebilirsiniz. Etkileyici ve göz alıcı makyajlar için özel olarak tasarlanan bu paletler, sadece göz farı için değil elbette.

 

Kalıcı makyaj malzemelerinin yer aldığı bu setlerde allık, bronzlaştırıcı, göz farı ve kapatıcı da yer alabiliyor.

 

Pratik Makyaj, Büyüleyici Sonuçlar

 

Makyaj setlerinin tercih edilmesinin bir diğer sebebi de, içerikleri ile ister gece ister gündüz makyajında rahatlıkla kullanılabiliyor olması. Örneğin, kapatıcıların ya da rujların bulunduğu bir makyaj setini gündüz hafif bir makyaj, gece ise daha çarpıcı bir bitiş için kullanabilirsiniz. Böylece tüm makyaj malzemelerinizi yanınızda taşımanız gerekmez. Hele çantalarımızın boyutları oldukça küçülmüşken, en iyi makyaj malzemelerini içeren bu setlerin pratikliğini çok sevebilirsiniz. Ekonomik açıdan avantajlı olduğu kadar, farklı tarzlar denemenize de olanak sağlayan bir makyaj malzemeleri seti alışverişindeki en önemli kıstasınız ise, güvenilir ve kaliteli bir markayı tercih etmek olmalı.

Golden Rose ile Kendine Yakışanı Seç!

 

2021 yılına merhaba derken, Golden Rose yine güzelliğinize güzellik katacak! Göz makyajınızda harikalar yaratmak, en iyi makyaj uzmanlarının tekniklerini uygulamak istiyorsanız, Professional Palette Eyeshadow – Profesyonel 5’li Far Paleti’ne bayılacaksınız. Kolayca sürülebilen, kalıcı göz farı seti, çantanızda yerini almayı bekliyor. Makyaj çantanızdan ayırmayacağınız bir diğer set ise, GR City Style Face & Eye Palette olacak. Çünkü büyüleyici bir makyaj için ihtiyacınız olan her şey bu palette düşünülmüş. 9 far, 1 allık, 1 bronzlaştırıcı ve 1 aydınlatıcıdan oluşan bu harika palette, kalıcı etkisiyle gün içinde makyaj tazelemenizi gerektirmez, çarpıcı bakışlara kavuşmanızı sağlar. Eğer siz de soluk bir cilt, lekeler ve göz altı morluklarıyla uğraşmaktan yorulduysanız, Golden Rose Correct & Conceal Camouflage Cream Palette – Kamuflaj Krem Palette yanınızdan ayırmayacağınız bir makyaj malzemesi olacak! Yüksek kapatıcı özelliği ile cilt sorunlarını düzenleyen ve kapatan bu seti fondötenin altına uygulayabilirsiniz. GR Strobing Highlighter Palette – Aydınlatıcı Palette ise, yüzünüze parlaklık ve ışıltı kazandırmak için tasarlanmış özel bir set. Golden Rose ile parladığınız mutlu bir yıl dileriz, 2021’de ışıltınız hiç eksik olmasın!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here