Firmamız Hakkında..
80 YILLIK TECRÜBE
Türkiye’nin tekstil lokomotifi Denizli’de üretimini gerçekleştirmekte olan Sweet Colors’ın hikayesi 1925’li yıllara kadar dayanmaktadır. Bilinen adıyla “Terzi Hakkı Usta” (Hakkı Argün), cumhuriyet döneminde hızla gelişmeye başlayan ve halen günümüzde on binlerce insana istihdam sağlayan Denizli ilinde, genç yaşlarda tekstille tanışmış, çıraklık dönemini bitirdikten sonra 1932 yılında kendi terzi dükkanını açmıştır. Hazır giyim sektörünün henüz varlık gösteremediği Türkiye’de, tasarımlarını ustalığıyla birleştirerek, şehirde herkes tarafından tanınan ünlü bir terzi haline gelmiştir. Daha sonraki süreçte hızla artan siparişler, Terzi Hakkı Usta’yı geniş bir çalışma ekibi kurmaya teşvik etmiştir. İlerleyen dönemlerde ülke ekonomisine ciddi katkılar sağlayacak olan çıraklarıyla tecrübe ve ustalığını paylaşmış, artık çevre illerden de siparişler alan terzihanesi, dönemin Türkiye’sinde hazır giyim sektörünün temellerini atmaya başlamıştır.

Sweet Colors’ın marka çalışmaları 2002 yılında, “Terzi Hakkı Usta”nın kendi adını taşıyan torunu Hakkı Argün ve ağabeyi Gökhan Argün tarafından Tasarım Nakış ve Tekstil’i kurmasıyla başlamıştır. Dünyaca ünlü bir çok markanın fason üretimini yapmaya başlayan firma, Taç, Days In Colors, Sarev, Decobianca, Home Sweet Home ve ABD menşeili Casaba Sofia, gibi dünyaca ünlü bir çok markanın kreasyonunda çözüm ortaklığı yapmıştır. Bu kreasyonlarda Tasarım Nakış’ın geliştirdiği “Kadife Nakış” tekniği uzun yıllar kullanılmıştır..

Bir anne olarak ürünlere bayıldım ve her anneye öneririm ürünleri
sitemizde uyku tulumları, sling, çoçuk nevresim setleri, çoçuk bornoz setleri, ana kucağı radyasyonu engelleyen cibinlik  ve notebook çantaları…
Aşağıda görmüş olduğunuz nevresim takımı çoçuğunuzun odasını renklendirecek odasında yatmak istemeyen çoçuğunuz kendi resmini görünce artık bu sorun ortadan kalkacak.

Özel Nevresim Takımı
 100 x 150 Nevresim –
 120 x 180  Çarşaf –
2 Adet 35 x 45 Yastık Kılıfı
Kazanılan ürün için minimum 1600 x 1200 çözünürlüğünde resim lazım firmamıza iletmek için

Bu güzel ve size özel nevresim takımını kazanmak için
* Sadece firmamızın facebook sayfasını beğenmeniz yeterli olacak.http://www.facebook.com/sweetcolors.com.tr
*Kampanyayı paylaşarak linklerle yorum bırakmanız
* Son katılım 1 haziran..