100% Organik bir kampanya huzurlarınızda
Evime Raya Organik çoktan misafir oldu ama ben biraz geç hazırlayabildim yazımı
Raya Organik  hayalini gerçekleştiriyor
ve bizlere bu enfes ve doğal ürünleri sunuyor .
Tarafıma gelen pakette 
Zeytinyağı
Siyah ve Yeşil Zeytin
Makarna
Kaysı Kurusu
Antep Fıstığı
Baldo Prinç.
paketten çıkan kuru kaysıyı oğlum ben resim çekmeden yemeye başladı 
Zeytinlerin tadına doyamadık.

Raya Organik;
Yarınlara yaşanabilir bir dünya bırakmak için ekolojik dengenin hızla bozulduğu günümüzde doğaya saygılı organik üretime destek vermek ve ekolojik ürünlerin kullanılmasını yaygınlaştırmak amacıyla yola çıkarak RAYAORGANİK’i  yarattık. 
Raya, eşsiz güzellikteki  Anadolu toprağı ile harmanlanan tarifsiz lezzetlerle donanmış doğal ve yöresel  ürünleri sofralarınıza taşıyor. Türk mutfak kültürünün temeli olan, tamamen organik koşullarda ekilen, yetiştirilen ve toplanan sebze ve meyveler sizler için zevkli ambalajlarla buluşturularak beğeninize sunuluyor.
RAYA, sahip olduğu ürün çeşitliliği, paketleme özelliği ve sektörde yeralan diğer firmalara göre taşıdığı farklı hizmet anlayışıyla, her yıl yenilenecek ve genişleyecek lezzet dünyası ile en iyi kalite ve tada sahip ürünleri paylaşmayı misyon edinmiştir. 
ORNES GIDA Paz. ve Tic.Ltd.Şti. sahip olduğu RAYAORGANİK markası ile Anadolu’nun değerlerini, zengin lezzetlerini  koruma, yaşatma ve paylaşma felsefesiyle daha sağlıklı bir yaşam arzulayan, daha güvenilir gıdalar ile beslenmek isteyen değerli Tüketicilerin rehberi olmayı hedeflemiştir.
Birbirinden değerli RAYA ürünleri , saflığına ve özelliğine yakışır bir şekilde, üretiminden, toplanmasına ve ambalajlanmasına kadar geçen tüm aşamalarında T.C Tarım Bakanlığı ve uluslararası geçerliliği olan sertifikalandırma kuruluşları tarafından kontrol edildi ve olumlu denetim sonuçlarıyla belgelendirildi.
RAYAORGANİK, lezzet severler ile ilk buluşmasını özenle ve gururla Anadolu’da yetiştirilen ürünleriyle 2012 yılı Ağustos ayında gerçekleştirdi. 
Siz de gelin, Rayanın hayaline heyecanla ortak olun, doğanın hazinelerine mutfağınızda yer açın. Raya ile birlikte hayatınızda organik evrimi başlatın.
Fotoğraf: Raya Organik ürünlerinin tamamının Organik Tarım Sertifikası’na sahip olduğunu biliyor muydunuz? Bununla ilgili tüm bilgilere ve sertifikamıza web sitemizden ulaşabilirsiniz. 
https://www.rayaorganik.com/Guveniyorum
En doğal katkısız ürünler ücretsiz olarak doğadan Raya Organik sayesinde sofralarınızda! 
Zeytin ve Zeytinyağı hem yemeklerinizde hem de kahvaltı sofralarınızda en sağlıklı haliyle.

Fotoğraf: En doğal katkısız ürünler ücretsiz olarak doğadan Raya Organik sayesinde sofralarınızda! Zeytin ve Zeytinyağı hem yemeklerinizde hem de kahvaltı sofralarınızda en sağlıklı haliyle.
https://www.rayaorganik.com/RayaninSepeti/1/Kahvaltiliklar
FİRMAMIZ SİZELERE BAKLİYAT SEPETİ HEDİYE ECEDECEĞİZ
KATILIM ŞARTLARIMIZ
İzleyicim olmanız
Kampanyayı paylaşmanız ve yorum bırakmanız.
15 gün sürecek ve 28 Şubatta Son Bulacak.