Ortak bir etkinlik sonucu acnecinamide peeling scrub ve Tonik 
ile tanışma imkanım oldu.
Çene bölgeme ayda 1 kere bile olsa sivilce  çıkar ve beni deli eder..
Ergen sivilceleri gibi 🙂
Son bir ay ürünleri düzenli olarak denedim 
vee sonuç  çene bölgemde sivilce çıkmadı.
Çok mutlu huzurlu günler geçiriyorum.
Haydi yüzümüzü gösteriyoruz
Daha detaylı bilgi için  ;

 Acnecinamide® sivilce problemi yaşayan gençlere yönelik sivilce karşıtı cilt bakım serisi ile ergenlik dönemine yönelik tüm ihtiyaçlar göz önüne alınarak hazırlanmıştır. 
• Var olan en doğal ve organik içeriklerle hazırlanan Acnecinamide® sivilce karşıtı cilt bakım serisi, sivilceleri ve buna bağlı cilt kusurlarını iyileştirmek için geliştirilmiştir.
• Acnecinamide® sivilce karşıtı cilt bakım serisi, içeriğindeki Niasinamid (Vitamin B3) ana etken maddesi ve patentli içeriği ile ciltteki sivilce sorununun hızlı, güçlü ve güvenli bir şekilde ortadan kalkmasını sağlar.
• Acnecinamide® sivilce karşıtı cilt bakım serisi, bütünüyle doğal olup, ciltteki sivilceleri yok ederken, cildi yapılandırarak ve cilt fonksiyonlarını düzelten, cilde inanılmaz bir ışıltı ve sağlık katan mucizevi bir akne karşıtı cilt bakım serisidir. 
• Cilt görünümünü iyileştirir ve sivilce gelişimine neden olan sebepleri düzelterek cildin kızarıklığını azaltır, yağını dengeler ve cildi tazeler. 
Acnecinamide®, gençlerde ve gençlik aknesine sahip olanlarda mükemmel ve kusursuz bir cilt yapısı oluşturmayı hedefler.
• Acnecinamide®, sivilce karşıtı cilt bakım ürünleri, her çeşit sivilcenin giderilmesinde kullanılır. 
• Klinik etkinliği kanıtlanmış üstün formülü sayesinde farklı derecelerdeki sivilce problemlerine kesin çözüm üretir.Öpüyorum bu ara peş peşe deneyimlerimi aktaracağım yorumlarınızı esirgemeyin benden 
çok öpüyorum sizi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here