Bir önceki yazdım firmamızın ürünlerini sizlere tanıştırmıştım.
Yağ ve yağlı kağıt kullanmadan sağlıklı ve hafif  hamur işleri yapmak istiyorsanız ve bunun için daha fazla para harcamak istemiyorsanız doğru yerdesiniz.


 Firmamız tanıyalım mı Ne dersiniz;
Tok Alüminyum Hakkında
Şirketimiz 1982 yılında Tok Alüminyum markasını oluşturarak çeşitli formlarda ekmek tavaları üretimine başladı. 1992 yılında tavalara sürülen yağın tavalarda ve ürünlerde oluşturduğu kirlenmeyi , insan sağlığına verebileceği olumsuz sonuçları ortadan kaldırmak maksadıyla yurtdışı sermayeli bir firma ile işbirliği yaparak yapışmaz kaplamalı ekmek tavalarını ülkemizde ilk kez %100 e varan müşteri memnuniyeti ile piyasaya sürmüştür. Hijyene ve insan sağlığına önem veren firmamız, ilimiz Ankara ve diğer illerimizde 1000 i aşkın unlu mamül üreticisi , fırın , pastane , ulusal ve yerel zincir marketler , cafe ve bistrolara 30 yıla yayılan bilgi birikimi ve tecrübesiyle yapışmaz kaplamalı pişirme tavaları üretmektedir.
Firmamız bilgi birikimi , tecrübe ve müşterilerimizin duyduğu memnuniyeti Seramitok markası ile parekende sektörüne aktarmaktadır.
firintepsisi.com Seramitok markalı ürünlerin parekende satış portalıdır.
Seramitok Markası Hakkında
Seramitok Tok Alüminyum markasının ürettiği seramik kaplamalı mutfak gereçleri ürün gruplarını bir arada topladığı tescilli bir markasıdır.
Seramitok 1 yılı aşkın süredir yapılan yoğun Ar-ge çalışmaları ve uzun testler sonucu ortaya çıkan bir markadır.
Seramitok markası Tok Alüminyum markasının endüstriyel tecrübesini siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.
Seramitok Yasemin Kek Kalıbı