Heyy penti kızları sizlere muhteşem bir haberim var. Bu ürünlere bayılacaksınız..
Penti’nin 2013-2014 Sonbahar/Kış koleksiyonunda yer alan tayt serisi, renkleri ve desenleriyle olduğu kadar sonsuz model seçeneği ile de dikkat çekiyor.  
Desen ve dokuların ön plana çıktığı taytlarda,  klasik modellerin yanı sıra, deri ve jean görünümlü, hayvan derisi efektli, kamuflaj ve çiçek desenli modeller yer alıyor.  Yumuşak dokusu ve vücudu saran kumaşıyla rahat bir kullanım sağlayan taytlar bu yılın sokak modasını oluşturuyor.
Koleksiyonda yer alan Penti Denim Tayt ve Penti Dotty tayt jean görünümüyle hem gündüz hem de gece farklı aksesuarlarla kombinlenebiliyor. Penti Army tayt kamuflaj akımının en güzel temsilcisi olurken kadınlara maskülen bir duruşun altında çekici bir görünüm sunuyor.  Penti Floral tayt ise 70’lerin vazgeçilmez hippi modasına çağrışım yapıyor.
İster uzun tunikler, ister kısa bluzlar ve dar t-shirtlerle kombinleyebileceğiniz taytlar renkleri ve desenleri ile bu sezonun vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

1 Yorum

  1. bu indirimden ben de faydalanmıştım blogunuzda gezinirken görünce yazmadan edemedim. Siyah deri görünümlü taytından almıştım ancak sorunlu bir ürün renk bırakıyor giydigimde iç çamaşırım da dahil bacaklarım üzerinde siyah boya bırakmıştı. bunu okuyan başkalarının başına gelmesin diye anlattım..
    sevgiler =)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here