Sevgililer Günü için Pupa Milano’nun tercihi kırmızı oldu. Dumanlı ve derin gözleri, çarpıcı kırmızı ruj ile tamamlayan Pupa Milano farklı ürünlerinden oluşturduğu güzel bir set ile karşımızda.
Bebeksi bir cilde sahip olmak için ise Pupa Milano, Active Light Fondoten ve Pupa Princess Loose Powder öneriyor.
Sevgililer Günü’ne özel yapacağınız makyajın kalıcı olması için Pupa Milano’nun tavsiyeleri arasında, önce göz makyajının tamamlanması, akabinde fondoten ve pudra uygulaması ve dudaklara yapılacak uygulamalar geliyor.
Pudranın uygulanmasından sonra rujunuza uygun dudak kalemi ile dudaklarınıza kontür çekiniz. Fırça ile rujunuzu kontür içine uygulayınız. Gece boyunca kalıcı ve cazibeli makyaj için bu küçük tüyoları unutmamak gerekiyor.
PUPA Eyebrow Pencil 49,40 TL

Pupa Milano tarafından üretilen Pupa Eyebrow Pencil yumuşak dokusu ile son derece rahat uygulama sağlar.
Öncelikle kaş kalemini uygulamak için kaşlarınızı kaş fırçasıyla fırçalıyarak, kaş üzerinde kalan pudra ve fondöteni temizliyoruz. Kaş şeklini belirlemek için kalemle hafifçe çizgi belirleyin. Kaşlarınızı kaş kalemi yada kaş boyasıyla doldurduktan sonra kaş fırçası ile yeniden tarayın ve son şeklini verin.
01 Blonde
02 Brown
03 Brunette
PUPA Diva’s Lashes Mascara 58,90 TL

Dolgun kirpikler için Pupa Milano laboratuarlarında özel olarak üretilmiş Diva’s Lashes ile bir Diva’nın gözlerine sahip olabilirsiniz. Kirpikleriniz hem daha dolgun, hem de birbirine yapışmadan daha net ve etkili bir hale gelebilir. Kullandığınız ilk anda etkisini hissedeceğiniz Diva’s Lashes Mascara vazgeçilmezleriniz arasında yer alacak.
Pupa Milano’dan maskara kullanımı ile ilgili birkaç tüyo;
1. İlk önce kirpik uçlarınıza, kısa kısa tarayarak uyguluyorsunuz.
2. Bu işlem sonrasında kirpiklerinizi dipten yukarı doğru tarayarak her bir kirpiğin boyanmasını sağlıyorsunuz.
3. İddialı makyaj sevenlerdenseniz, maskaranızı ikinci kat aynı şekilde uygulayabilirsiniz.
Maskara kullanımında en önemli püf nokta kirpiklerin doğru taranmasıdır.
01 Extra black
PUPA Made to Last Eyes – Long Lasting Automatic Eye Pencil 49,40 TL

İçeriğindeki silikon reçinesi, bitki türevleri ve balmumu kombinasyonları sayesinde solmadan ve bozulmadan uzun süre ciltte kalabilen yapıya sahip olan Made to Last Eyes – Long Lasting Automatic Eye Pencil gözlerinizi daha belirginleştirecektir.
100 Black
PUPA Luminys Silk – Compact Eye Shadow 52,80 TL

Hem ıslak hem de kuru olarak kullanabileceğiniz Luminys Silk Compact Eye Shadow ile gölgeli makyajın etkisini artırın.
Pupa Milano’dan gölgeli makyaj ile ilgili önemli 7 tüyo;
1. İlk adım olarak, göz kalemi ile göz çerçevesi çizilir,
2. Fırça ya da sünger aplikatör yardımıyla taban farı uygulanır,
3. İnce uçlu sünger aplikatör ile seçilen farklı renkteki far göz çerçevesine uygulanır,
4. Göz hafif kapatılır, göz kapağının ortasına hafifçe son kullanılan renkteki far ile belirginlik sağlanır,
5. Orta büyüklükteki yumuşak bir fırça yardımıyla tavan farı uygulanır. ( Kaşın hemen altına )Renk olarak açık tonlar tavsiye edilir.
6.  Yatay bir fırça ile göz çerçevesindeki far ile kalem karıştırılır.
7. Artık son aşamaya gelinmiştir, maskara uygulaması gerçekleştirilir.
400 brown taupe
402 Dark Brown
800 Glamour Grey
PUPA Active Light Fondoten – Nemlendirici Fondöten 97,90 TL

Cildinizdeki kusurları kapatmada başarılı, aynı zamanda nefes almasını sağlayan formülü ile cildi kurutmayan Active Light Fondoten kış mevsimi için cildinizin yeni dostu. Active Light Fondoten yağsız, SPF 10 ve SPF 6 korumalıdır.
9 ayrı renk tonuna sahip, kapatıcı özelliğinin yanında, cilde ışıltı veren, sanki yüzünüze bir şey sürmemişsiniz gibi bir hafifliğe  sahip Active Light Fondoten nemlendirici özelliğe de sahiptir. Cilde sağladığı ışıltı, simli bir ışıltı ya da yağlı bir görünüm değildir. Cildine renk verirken doğal görüntüsünden taviz vermeyenlerin seveceği Active Light Fondoten erkeklerin de kullanması için idealdir.
03 Dark Ivory – SPF 10
20 Nude – SPF 10
30 Natural Beige – SPF 10
51 Sandy Brown – SPF 10
70 Sun Kissed – SPF 6
PUPA Princess Loose Powder – Işıltılı Toz Pudra 84,70 TL

Göz kamaştırıcı ve kadifemsi bir görünüm için üretilen Pupa Princess Loose Powder – Işıltılı Toz Pudranın içeriğinde cildinizde kurumayı engelleyen ve nem dengesini sağlayan Orkide Özü bulunuyor. Gün boyu kadifemsi ve sağlıklı bir cilde sahip olabilirsiniz.
Tam yüz, goller (elmacık kemikleri, burun sırtı, dudak ortası) ve dekolte kullanımı için ideal olan Pupa Princess Loose Powder  – Işıltılı  Toz Pudra ultra-yumuşak puf aplikatör ile kusursuz uygulama sağlıyor.
Miss PUPA Ultra Brilliant Lip Gloss – Ruj 57 TL

Pupa Milano’dan ışıltılı ve çekici dudaklar için Miss Pupa Ruj. 2013-2014 kış mevsiminin en çekici ve tercih edilen rengi kırmızı ve koyu tonlar farklı alternatifleri ile Miss Pupa Ruj seçenekleri arasında yer alıyor.
Işıltılı ve parlak görüntüsünün yanında birbirine yapışmayan dudaklar, kremsi ve yumuşaklık hissi sağlayan Miss Pupa SPH 15 korumalıdır.
Etkileyeci, dolgun ve çekici dudaklar için Pupa Milano, Miss Pupa Ruj’u öneriyor.
404 Marrakech
503 Spicy Red
Basın Bülteni..