Merhabalar,
Tarcin pasta evinin guzel sahibesi davetiyle düstum yollara.
Fatmacigim süper  bir etkinlik hazırlamıs bizlere.. Bol surprizli, birbirinden guzel hediyeler, cekilisler…İnanin anlatmakla, yazmakla bitmeyecek harika bir gün geçirdim.
Midpoint Trumps Tover Mecidiyeköy Elifle birlikte gittik. Bizleri ozenle hazirlanmis masalar bekliyordu.
Masalarimizin uzerinde bizleri Madame Celine`den mis kokulu sabunlari bekliyordu.

Surprizlerle dolu bir gun demistim ya, birbirinden guzel cekilislerle hediyelerimiz oldu. Fatmacigim cekilisleri farkili bir konseptle bize sundu. Cekilislerle icin hazirladigi cubuklari Elif dagitti.

Cektigim cubuktan 16 numara cikti. Yapilan cekiliste Saç bakım. comdan Şampuan. imaginarium Kerem için ItsImagical stories kazandım.

 Daha önceden  tanidığım blogger dostlarla hasret giderdim. Sevgili Burcu bol bol sohbet edip fotoğraflar çekindik..

Sosyal anneler le aynı masadaydım.Bol bol sohbet ettik. Ankara’da bir organizasyon düşündüklerini söylediler. 8 marttan sonra dedim. :). Sezen’in prensesi o gün bize eşlik etti. Burcu yanında oturan -Seyhan mı-Füsun mu- ayyyy gene karıştırdım. :):):)

Soldan –Sezen, Seyhan, Burcu…..

Düğün hazırlıklarını bırakıp bizim yanımızda olan Bal köpüğü-Gizem’den son hazırlıklarını dinledik.Heyecanını gözlerinde görüyordum. Şimdiden mutluluklar dilerim canım.
İlknurcuğum birtanem ne güzel çıkmışısın fotoda…
Burcu yavrum süpersin.. İpek’tee gelseydi az mıncıklardım..

Toplu fotoğrafsız olur mu bakıyım söyle eksik var mı ? Sanırım yok gibi.

Fatmacığım etkinliğin açılış konuşmasını yapıp sözleri tek tek blogger arkadaşlara bıraktı . Bir kaç cümle ile kendimizi tanıttık.