Merhabalar. Şaka bir yana Ağustos/2011 de buradan ilk yazdığım kelimedir.

Merhaba..
Evet evet part1 :). Şaka değil devamları gelecek.

Öncelikle teşekkürlerimi ileteyim değil mi..


Beni değerli hissettiren  İstanbuldan kalkıp gelen;

Değerli blog yazarları; İlknurun Dünyası, BademleBuduk, Tarçın Pastevi,G onthe Blog, İstanbul Kazan Ben Kepçe,Serap Tan.

Çok teşekkür ederim kızlar.

Birkaç saatlik uykuyla, yanımda olmak, etkinliğe katılmak için geldiniz. Canlarım benim çok teşekkür ediyorum. Sabah eşyaların evden çıkışına yardım eden  eşlerinize de ayrca teşekkürlerimi iletiyorum.
Aslında ilk teşekkürü Levent’ e eşime ediyorum. Tüm etkinlik hediyelerini tek tek ayırmam da paketleme sürecinde desteğini hiç esirgemedi ve biricik oğlum Kerem Mert’e tamam anneciğim hiç birine dokunmayacağım diye söz verdiği için
 Arada birde ‘bunlar hediye değil mi ?’ diye de sorup durdu. 

Gelelim Ankara Bloggerlarına;


Soldan 

Nisa-Bayan Vertigo, Nihanla Makyaj..

Sena, Nisa, Ezgi, Makyaj kelebeği, Betüsh, Neslihan ve Sihirli Mavi. Sevgili Ezgi-Kozmetik aşığı 8 mart sabahı son katılan blogger. Gerek enerjisi, güler yüzü, samimiyeti kısa zamanda sevdiğim ender kişilerden biri oldu.Ankaranın yeni bloggerlarından..

Görmüş olduğunuz bu harika kurabiyeyi sevgili Sibel’in marifetli parmaklarından çıktı. Pozitif enerjisi, hediye dağıtımında yardımları için sonsuz teşekkürler canım. Diğer karede soldan Canan, Bademle Buduk, Sibel ve Gülo anne(hepimizin annesi).Karnı burnunda güzeller güzeli Başak, Kardelen ve Serap, Dört Dörtlük Bloğunun sahibesi Gözdeciğim geç katıldığı için ilk resimlerde yok ama diğer postlarımda varsın tatlım. Diğer karede ise  Gırla fikir, Kendinin Ruh Doktoru ve Nihancığım. Masada Madame Kokosh da var ama çıkmamış. 🙁

Sevgili Ebru, etkinlik hazırlıklarında yanımda olan yardım eden sevgili Ebrunun mutfağının sahibesine sonsuz teşekkürler.
Makyaj Kelebeğinin benim için işlediği bu güzel hediye için teşekkürler Tatlım.


Son olarak da toplu bir kare fotoğrafı olsun.