Merhabalar..
Avonun konseptli kargolarına her blogger gibi bende bayılıyorum.
Bu ay kargocu abi banada o güzel konseptli kutulardan getirdi..
Bayıldım.

Avon hakkında bir kaç cümle yazayım.. Şu an ki gençliği saymazsak benim jenerasyon 90′ ların çocukları, geç başladık makyaj yapmaya. Geç diyorum belki erkenden başlayan yaşıtlarım vardır genelleme yapmayayım. Lise okurken anneciğin bana getirdiği color trend ruj ve asansörlü bir göz kalemi.. Evet evet ilk makyaj ürünlerim Avon oldu. Her mahallenin Avon satan bir teyzesi vardır. Anneciğim de güzel bir sürprizle beni Avon ile tanıştırdı. Her ay merakla yeni kataloğu bekleyip inceleyip, birkaç sipariş veren düzenli Avon kullanıcısıyım. Parfümlerini severek kullanıyorum. Bu aralar Amor parfümü kullanıyorum.

Gelelim Solutions Balanced Matte serisine.


 İçeriğinde üzüm kök hücresi kullanılarak geliştirilen bu ürünler benim gibi yağlı cilt tipine sahip olanlar için kurtarıcı seri.
 Gündüz-gece kremi, tonik ve köpük temizleyiciden oluşan bu set, 
2 haftalık düzenli kullanım sonucu değerlendirmelerime gelince;


Temizleyici Köpük
Köpük yüz yıkama temizleyicileri diğer temizleyicilere nazaran hep tercihim olmuştur. Kolay kullanımı, verdiği temizlik hissi ile tam not aldı benden..

Mat görünüm veren Tonik

Çalkalayarak kullanacağınız tonik içeriğinde bulunan pudra ile ciltteki parlamayı dengeliyor.

Balanced + Matte SPF 15 mat görünüm veren gündüz kremi ve Balanced + Matte Night cilt dengeleyici jel ise süper bir ikili;

Gündüz Kremi, temizlenmiş cilde sürülen  krem ile  gün boyunca yağ üretimi minimum seviyeye indiriyor. Gece kremine nazaran daha yoğun bir kıvamda olan gündüz kremi, içeriğinde bulunan spf 15 ile yaz aylarında cildimi güneşten korumaya yardımcı..