Geçen ay gelen bu güzel sepet ile Farmasi markası ile tanışmış oldum. Firma hakkında hiçbir bilgim yoktu hemen sitelerinden araştırdım. Sizlere aktaracak olursam ;

FARMASİ, 1946 ylında kurulmuş Dr.C.Tuna tarafından kurulmuş olan TANALİZE kozmetiğin 1995 ylında FARMASİ ismiyle kurduğu bir şirkettir. İstanbul Ömerli’de FARMASİ tesislerinde son teknoloji ile kurulmuş üretim tesisleri bulunan FARMASİ’nin 5 Ayrı Fabrikası vardır. Avrupanın en büyük entegre kozmetik tesisidir.Günümüzde 118 dış  ülkede faaliyet göstermekte olan, yelpazesinde 2.000’den fazla ürün barındıran, dünyada3 50 milyondan fazla tüketiciye ulaşmış %100 Türk sermayeli bir şirkettir.
Tarafıma gönderilen ürün olmasa %100 Türk sermayeli bu güzel şirketten haberim olmayacaktı. Sepetten tabikisi ilk denediğim ruj oldu. Evet bir ruj hastasıyım. 
Elegant Lipstick No:6
Yapısı yumuşak, sürümü kolay ve dudağıma gayet güzel nemlendirdi.Nude rujlarım arasında favorim oldu diyebilirim.
Günlük kullanım için gayet ideal bir renk. Çok güzel tatlı bir kokusu var. Beğeneceğinize eminim. Yazın yaptığınız hafif makyajlarınızı tamamlayabilirsiniz.
Elegant Queen Waterproof Mascara.
 Mascara yapısal olarak ortası ince kenarları tombul. Benim minnak kipriklerime bile beklediğimden fazla hacim verdi. Çift fazlı göz makyaj temizleyici ile rahat çıkardım. Topaklanma sorunu yaşamadım. Sevdim bu rimeli..
  
Anne sultanlar etkiliğine gitmeden 1 gün önce gelen mavi farı attım makyaj çantama. 
Daha yakın bir fotoğrafımı bulursam yükleyeceğim.
Genel olarak söylecek olursam gün içerisinde yenilemek zorunda kaldım. Far bazı kullanarak yaptığım makyajımda istediğim mavi rengi aldım. 

Farmasi ürünlerine siteden ve Facebook sayfasından ulaşabilirsiniz.
Tonik, yüz temizleme jeli, Bb Krem .. diğer ürünleri kullandıkça sizlerle paylaşacağım. 
Çok Öptüm.
Ps: Ailecek sağlık sorunları yaşadığımız şu günler bir an önce geçsin. Tek dileğim bu.