Ev dekorasyonunun vazgeçilmez parçası olan tabloları, duvarda çivi izi olmadan asmak ister misiniz? Nasıl mı..

Command™ çerçeve askıları ve cırt cırt bantlarla tabi ki.. 

3M Command™ askı ve bantlar, çivi çakıp delik açmaya gerek kalmaksızın resim, poster, çerçeve gibi yeni taşındığınız evin duvarlarına farklı bir hava katacak dekorasyon unsurlarını kolayca uygulamanızı sağlayan yenilikçi bir çözüm sunuyor. Çift taraflı yapışkanlı bantlar ile uygulanan 3M Command™ askılar, duvarlara zarar vermeden çıkarılabiliyor ve yedek bantları sayesinde çeşitli yüzeylerde defalarca kullanılabiliyor.


3M Command™ bantı yukarıda gördüğünüz gibi cırt cırtlı tarafı bir araya getirip, tablonun arka yüzeyine yapıştırıyorsunuz. Arka kısımda kalan yapışkanı kaldırıp duvara sıkıca bastırıp sabitleyebiliyorsunuz.

İşte bu kadar basit.

İstediğiniz zaman tablonuzun yerini değiştirebiliyorsunuz. Duvarda izi hiç kalmıyor.Farklı boy seçenekleri olan ürünler, 7 kg’a kadar ağırlık taşıyabiliyor.

Asma aparatlı Command™ bantlarda 2 kiloya kadar eşya taşıyabiliyor. Command™ ürün grubunda çerçeve askıları ve cırt cırt bantlar dışında metal, orta, büyük ve mini boy gibi ihtiyaca yönelik farklı dekoratif askı çeşitleri bulunuyor. Daha fazla bilgi için www.command.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.