Saç neden uzamaz. Uzamama nedenleri nedir. Bir başka kişinin saçı bakmışınız uzayıvermiş sizinki yerinde sayıyor. Her insanın vücut metabolizması farklı çalışıyor.Yeterince dengeli beslenmiyor, vücut döngüsünü tamamlayacak vitaminleri almıyorsak vücudumuz buna tepkiler vermeye başlıyor. Tepkiler arasında en göze çarpanı saçların dökülmesi. Eksik vitaminlerden dolayı saç yaşam döngüsünü tamamlayamıyor ve dökülmeye başlıyor. 

Saçın içeriden beslenmesi kadar dışarıdan beslenmesi de önemli. Şampuan seçiminde dikkat etmeliyiz. Deterjan bazında olan şampuanlar uzamasına destek olmasını bırakın, saçı hırpalıyor saç telini incelmesine sebep olup  dökülmesini artırıyor. 
Çok köpüren şampuan iyi şampuan demek değil.

 Revox At Kuyruğu Şampuanı ile tanışmam bir blogger etkinliğinde oldu. Tam zamanında yerinde bir hediye oldu.  Geçen sene nisan ayında ani bir kararla kahkül kestirdim. Bin pişman oldum. Zaten zor uzuyor saçlarım. Bana büyük ders oldu. Bir daha mı aslaa.

Revox şampuanı düzenli olarak kullandım. Saç kremi de kullandım yoksa boyalı saçlarıma şekil veremezdim. Kısacık kestirdiğim kahkülüm hem daha hızlı  uzadı hem de aşağıda görmüş olduğunu minik saçlarım çıktı.
 Revox şampuan içeriğinde bulunan salisİlik asit ile saç dökülmesine sebep olan pek çok sebebi ve saç köklerine yeterli oksijen ve besinlerin gitmesini engel olan etkileri tamamıyla ortadan kaldırıyor. Saç derisine yeterli oksijen gitmesini sağlıyor. Saç derisinde olabilecek olası kaşıntı, pullanma kuruluğu yok denecek kadar aza indiriyor. 
Erkekler için de özel üretimi mevcut. Duyduğuma göre epey talep olurmuş.. 
Gratis standlarında yerini almış.

Sizin  saç uzatma formülleriniz  var mı?
Bekliyorum yorumlarınızı.
#annesultanlar etkinlik ürünüdür.