Fairy sponsorluğunda Berna Laçin ile Mayıs ayında Ankara Crowne Plaza da buluştuk. Ekran gerçekten farklı gösteriyormuş, daha güzel bir kadın karşıladı bizi.Tek tek sohbet etti bizi tanımak için sorular sordu. Keyifli bir etkinlik oldu.

O gün bizlere Guiness rekortmeni, “Dünyanın en güçlü adamı” Litvanyalı Zydrunas Savickas’da eşlik etti. Ankamall Avm önüne 10.000 tabak yüklü 18 ton ağırlığındaki tır onun için hazırlanmıştı. 
Fotoğrafsız etkinlik mi olur. Savickas’ın sabrını sonuna kadar kullanıp tek tek fotoğraf çekindik. Minnacık kaldım yanında..

Sabırla tüm sorduğumuz soruları cevapladı. Hatta evde bulaşıkları kimin yıkadığını bile sorduk. Sonra hep birlikte şenlik alanına gittik. Dağıtılmak için tavuklu pilav hazırlamışlar. Yarışmalar yapıldı. Balonlar dağıtıldı.Şenliğin sonuna kadar kalamadım ama 18 ton ağırlığındaki tırı çekmiş..
Fairy hakkında :
P&G markası olan bulaşık deterjanı ürünü Fairy, 1898 yılında İngiltere’de tescilli bir sabun markası olarak ortaya çıktı. Marka, Fairy ismini ilk kez bir müzik kutusunun üzerinde görülen peri figüründen esinlenerek kullanmaya karar verdi ve bu markanın ilk görseli oldu. marka sabundan oluşan ürün gamına, inovasyonlarla geliştirdiği diğer birçok temizlik ürününü katarak, bulunduğu pazarlarda en çok tercih edilen marka ve adeta ikonik bir sembol haline geldi. Fairy markası Türkiye’nin de içinde bulunduğu Orta ve Doğu Avrupa, Ortadoğu ve Afrika bölgesinde bilinirliği çok yüksek ve güçlü bir marka. 2010 Nisan ayında Türkiye pazarına giren Fairy’nin hem elde yıkama hem de otomatik makine deterjanı mevcut.
**p&g paketi için teşekkür ederim.