Mutlu haftalar

Haziran ayının 3. haftasına geldik Güneş net olarak bu sabah yüzünü gösterdi.
Yağmurlu günler biraz daha devam etseydi depresif bir kadın gezinecekti ortaklıkta. 
 Yeni Braun Silk-epil 9 bültenine daha önce yer vermiştim. Nisan ayında satışa çıkan ürün #annesultanlar etkinlik hediyelerinden..
Şimdi deneyimlerimi paylaşma zamanı. 
Kıl tüy hepimizin sorunu. Dünyaya tüysüz doğanları hiç kıskanmıyorum tamam mı.:)
Braun sevdiğim markalardan biri . Saç maşam, eşimin traş makinası..
Öncelikle belirteyim canımı yakmıyor. İlk sorunuz bu olacak biliyorum. Bu arada belirteyim acı eşiğim çok yüksek. Epilatör kullanamayan en ufak acıya katlanamayan arkadaşlarım var. 
Epey de sessiz çalışıyor. 
                               
Ağdaya göre 4 kat daha kısa tüyleri bile alıyor vaadini tam olarak yerine getiriyor. Işıklı olması ayrı bir özelliği. Aldığınız bölgeyi net olarak görüyorsunuz. En kısa tüyler bile gözden kaçmıyor. Geçtiğimiz ay 2 defa kullandım. Batıklar ve en minik tüyleri rahatlıkla aldı. Batık sorunu yaşamadım. 

Islak kullanımı apayrı bir özelliği. %100 su geçirmez banyoda ve duşta rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Tasarlanan yeni geniş başlığı sayesinde kullanım daha da kolaylaşıyor. Kısa sürede tüm bacağımı alıyorum.Yedek başlığını da takıp koltuk altı tüylerimi de rahatlıkla alıyorum.
Şarjı epey gidiyor. İki defa kullanmam rağmen Şarjı halen  bitmedi. Aşağıda Şarjı bitmeye yakın ışık yanıyor.
Çıkardığı yeni ürün için Braun teşekkürü hak ediyor. 
Siz hangi marka epilatör kullanıyorsunuz. Memnun musunuz? Braun Silk-epil 9 kullanan var mı?
Yorumlarınızı bekliyorum. 

22 YORUMLAR

  1. Ben de bu markanın bir ürününü kullanıyorum ama daha önce kullandığım ucuz Philipse göre çok da avantajlı bulmadım açıkcası. Suda kullanmayı denedim mesela pratik gelmedi. Şarzı dediğiniz gibi önce tüm temizliğe yetiyor. Benimkisi 3 yıl oldu artık yetmiyor. Batık sorunu için ayrıca bir aparatı var, fırçalıyorsunuz. Onunda etkisini beğenmedim. Çok para vermiştim vakti zamanında pişman oldum sonradan..

  2. uzun süredir philips kullanıyorum ama şöyle en kısa tüyleri bile hemen alıp işimzii kolaylaştıracak ürün arıyordum.Braun zaten yıllardır kalitesini ıspatlamış marka.Suda kullanımını merak ettim En kısa zamnda bunu denemek lazım

  3. Arkadaslar merhaba ben de yillardir braun kullaniyorum. Fakat benim ki oldukca eski bir modeli. Bunu genital bolgede de kullanabilir miyiz? Eskisini kullaniyordum fakat bunun yuzey alani daha genis suphede kaldim?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here