Nisan ayı itibariyle başlayan bir sosyal sorumluluk projesinden bahsedeceğim. P&G Türkiye ve Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK), bu anlamda harika bir sosyal sorumluluk projesi başlattı. 


Oluşan bu sivil toplum örgütü Olimpik Anneler Türkiye’nin ilk sivil toplum örgütüdür. Türkiyenin farklı bölgelerinde aktiviteler düzenleyerek halkı, özellikle anneleri bilinçlendirmeyi hedefliyor. 

Lise yıllarımda izcilik yaptım. Ailemin desteği olmasa cebimde bu kadar güzel anılarım olmazdı. Spor yapması konusunda, her ebeveyn çocuğunu desteklemeli. Burada büyük yük annelere düşüyor her zaman ki gibi. Spor yapan çocuk kötü alışkanlıklardan uzak duruyor, sağlıklı bir çevrede yetişiyor.
Kerem’in şu aralar gözü futboldan başka bir şey görmüyor.  Her hafta halı sahada. Bir ara yüzmek istedi ama seneye erteledik hazır hissetmedi kendini. 
Nisan ayı itibariyle 1 paket = 1 destek kampanyasıyla alınan her P&G ürününden elde edilen gelirin bir kısmını Türkiye’de çocukların spor yapmasını desteklemek için bağışlıyor. 

Çocuklarınızla spor yaptığınız fotoğrafları #OlimpikAnneyim etiketi ile sosyal medyada paylaşabilir, ww.olimpikanneler.comu ziyaret ederek proje daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

* watsons tarafından gönderilmiştir.