Bizim evde bir telaş bir telaş sormayın. Dedemiz, babaannemiz, annanemiz evde seberberlik ilan etti. Zira Kerem birinci sınıfa başlıyor. 
O gayet sakin. Anne ne olacak çantamı takıp gideceğim okula diyor. “Sıkıntı yapma”  diye telkinlerde bulunuyor. Bir yıl kreş bir yıl ana sınıfına giden Kerem birinci sınıfında aynı geçeceğini düşünüyor. Hayallerini yıkmamak adına biraz daha zor geçebileceğini anlattım. Ona göre ismini yazabiliyorsa gerisi çok kolaymış. -sen öyle san-
Geçen yıl ana sınıfına gittiği için elimizde epeyce kırtasiye malzemesi kaldı.
Alacaklarımızı oturduk not ettik. Eksikleri çıkarttık. 
Bu yıl büyük bir çanta almamız gerekiyor. Okula giden abilerinin çantalarını inceleyen Kerem bu yıl için  Transformers’lı sırt  çantası ve beslenme çantası almamızı istedi. Aradığı çantaları ofix.com da bulduk.
İki yılda sanırım 5-6 matarası kullandık. Ya kaybettik yada koku yaptı. Son aldığımız matarayı da tatilde unuttuk. Eskimeyen favorimiz arabalar  temalı çelik matarayı da  siparişe ekledik.
Tüm okul ve ofis  ihtiyaçlarınızı ofix.com da bulabilir siniz? Hatta #okulanelazım kodu ile kırtasiye kategorisinde yaptığınız alışverişlerde %10 indirim kodu kazanıyorsunuz.
 Kırtasiye alışverişi yaparken kendimi okula başlayacak gibi hissediyorum sizde durum aynı mı?