Bu yılın en popüler ürünü Braun Face. Çünkü; Dünya’daki ilk yüz epilasyon cihazı olma özelliği ile birlikte aynı zaman da da yüz temizleme cihazı. . Çenem bölgemde bir türlü geçmeyen ucu olmayan batık sivilcelerim var. Tam tedaviye başlayacağım dönemde hamile kalınca tedaviyi biraz ertelemek zorunda kaldım. Nasıl olsa o sivilcelerle yaşamaya alışmıştım. 

Hamileliğimden dolayı kullandığım kozmetik ürünlerini de rafa kaldırmıştım. Tam da bu sırada Braun’ dan harika bir paket aldım. Çene bölgemde gözle görülür derece batık sivilcelerde azalma oldu. Elektrikli diş fırçasına benzettiğim. Tek gövdede iki ayrı başlıkla hem yüzdeki istenmeyen tüyleri yok eden hemde normal yıkamaya göre 6 kat daha etkili temizlik sağlayan cihazı. 
Gövdede bulunan metal çizgiden sonrasını dikey olarak yukarı çekince başlık rahatlıkla çıkıyor. İstediğiniz aparatı içindeki çarka oturtunca bir tık sesi geliyor.. Cihaz tek pille çalışıyor. Evde bolca şarj edilebilir piller olduğundan tercihim onlardan yana oldu. 

Nasıl kullandığımı size anlatayım;
Herhangi bir temizleme ürünü kullanmadan sadece suyla da ürünü kullanabiliyorsunuz. Önce yüzünüzü daha sonra cihazın başlığını ıslatarak kullanıyorum. Fırçayı yüzünüzde ıslatmayın. Benim önerim bu tabi ki, cildinizi tahriş edebilir siniz? kaş yapayım derken göz çıkartmayalım değil mi? 
Diğeri bir kullanım da yüz temizle ürünleri jel yada köpük temizleyicilerle. Ürünü ben yüzüme yayıyorum, göz çevreme değdirmeden tüm yüzümü yıkıyorum. İçinde partikül bulunan ürünlerle de denedim pek verim alamadım. Sağa sola tuşu kaydırdığımda dairesel hareketlerle cihaz o yönde çalışıyor. Tüm yüzümü yeterli derece de kullanınca hem yüzümü hemde fırçayı duruluyorum. Bir kaç olumsuz yorum okudum. Tabiri caizse halı fırçalar gibi sert darbelerle ürünü kullanmamanız. Bastırmadan hafif hafif cilt yüzeyini temizlemenizi tavsiye ederim. Yanaklarım ve burun kenarlarım biraz kızardı ama 5-10 dk sonra kızarıklık tamamen gitti. Daha önce kullandığım hiç bir üründe cildimi  bu kadar temizlenmiş hissetmemiştim. Yüzümü kuruladıktan sonra kullandığım nemlendiriciyi sürüyorum. 
Başlık görselde görmüş olduğunuz gibi bir tıkla çıkıyor- baş kısmında bir tuş var.- Komple başlığı almıyorsunuz yani. Farklı cilt tipleri için başlıklar mevcut.

Gelelim yüz epilatörüne; kaş ortasında ve bıyık kenarlarında kullandım. Kullanırken herhangi bir acı hissetmedim. Epilatör başlığı en kısa tüyleri alıyor ve saniyede 200 alma  hareketi yapıyormuş. 4 Haftaya kadar pürüzsüzlük vaadini yerine getiriyor. 
Daha detaylı bilgi için videoyu izleyebilirsiniz.