Bahçeli evler Kezban Cafe de Sevgili Ebru kışa merhaba etkinliği düzenledi. Kızlar gelirken “mavi giyinmeyi unutmayın olur mu” diye de notunu düştü. Masa düzeni süsü hepsi Ebru’ya ait okyanus tasarım adında butik çalışmaları var mutlaka göz atın.

Gülo anne blogunun sahibesi Gülten Abla hepimize birer mavi şal alıp gelmişti.
 Mide bulantılarımın yoğun olduğu bir güne denk gelmesi yüzünden fotoğraflarda pek bi somurtuk çıkmışım aslında öyle değilim biliyorsunuz. 

Para yönetimi konusunda ufak bir sunum yapan Pelin Narin Tekinsoy çekiliş yaptı kitap bana çıktı. Pelin Hanım Türkiyenin ilk para koçu.
Doğadan Çay her zaman yanımızda. Bağışıklık sistemini güçlendiren zencefil Limon çayı ve kupa gönderdi. 

 Mustela şampuan Umut için ayırdığım sepete konuldu bile.

Bebak yeni kullanmaya başladığım pamuğu ve Gül kokulu vücut bakım losyonu gönderdi. Tüm aile kullanıyoruz. 

Pakmaya zengin bir paket gönderdi. Kerem kuzu için cupcake hemen yapıldı. 

Organik ev tekstilinin dünya çapında kabul edilen GOTS ve OEKO-TEX sertifikalarıyla kalitesini belgelemiş öncü markası Ecocotton çevreye saygılı ve sosyal sorumluluk anlayışı içinde üretimlerini yapmakta olup sadece ev tekstilinde değil organik çocuk zıbınları, bornozları gibi ürünlerlede çeşitliliğini her geçen gün artırarak Türkiye ve yurtdışında tercih edilen bir marka haline gelmiştir. Ecocotton mini bir havlu göndermiş. Doğum çantama koydum bile..

Saç bakımında profesyonel kuaförler ile çalışan markalarıyla saçım şahane ürünleri daha deneme fırsatım olmadı. Tam seyahat boyları yaza saklıyorum aslında itiraf ediyorum.  

Puf puf poğaçalar yapmam için  Yuva Maya’ya  teşekkürler. 
Türkiye’nin en önemli alçı üreticilerinden ABS Alçı ve Blok Sanayi A.Ş. ürettiği yüksek kalitedeki alçı ürünleriyle hem yerli hem de yabancı piyasada adından sıklıkla söz ettiriyor.
 Günümüzde giderek kalabalıklaşan iç mekanlar ve çevresel etkilerle giderek kirlenen hava, bu alanda yenilikçi çözümlere ihtiyaç doğuruyor. Havalandırma ve ortamdaki hava kalitesini artırmaya yardımcı özellikleriyle ABS Oxicoat ve ABS Alize serisi ürünler tam da bu gibi sorunlara çözüm olarak tasarlandı.
iki yeni ürün serisi ise günlük yaşama doğrudan etkisiyle ön planda.

ABS Oxicoat Serisi Ekolojik Toz Alçılar; kötü kokuları yok ederek ortam havasını düzenliyor. Doğal elementlerden oluşan bu ürün, küf ve bakteri oluşumunu önlerken, nem seviyesinin dengelenmesinde de aktif rol oynuyor. ABS Oxicoat serisi ürünler, zararlı gazları azaltarak daha ferah bir ortam sağlanmasına yardımcı oluyor.

Tria saç serumu beğenerek kullanıyordum. Ovex saç kremi de gerçekten çok başarılı.

Ebru’nun biodermayı sevdiğini biliyorum. Etkinliğine severek kullandığım ürünleri ile destek olmuş.

Son olarak da Baby Corner, Umut’a buket şeklinde tasarlanmış hediyesi için teşekkür ederim. 
Daveti ve hediyeleir için Ebru’ya sonsuz teşekkürler

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here