Merhabalar….
Epeydir yazı giremiyorum bloğa. Çok tatlı şeker mi şeker bir mazeretim var biliyorsunuz.
İki çocuklu hayat yavaş yavaş düzene girdi. Rayına oturttum sayılır artık.Eksik listelerim epey birikti. Ara sıra dışarı çıktıkça alışveriş yapmaya çalışıyorum ama olmuyor vızıldanmalar huysuzlanmalar bitmiyor ki tamamlayabileyim.İşte bu zamanlarda imdadıma online alışveriş siteleri  yetişiyor.

 

Dermokozmetika birçok markayı bünyesinde bulunduran, düzenli olarak alışveriş yaptığım, müşteri memnuniyetine önem veren, yönlendiren sevdiğim bir site. Siparişim ertesi gün elime ulaştı bunu baştan söyleyeyim.
Kargomun içeriğine hadi bakalım..
               ****************************************************
Kerem iki tekerlekli bisiklet sürmeyi öğrendiğinden beri tutabilene aşk olsun.  Eve girmek istemiyor. Satın aldığım güneş kremini yarılamış olabiliriz. Artık büyüdü kendi kremini sürüyor biliyorsunuz artık abi oldu. Bu yaz epey güneş kremi kullanacağız gibi yaz sonu kaç tüp kullandık paylaşacağım. Geçen senede kullandığım Sebamed güneş kremini sipariş ettim. Migropigmentlerle kombine edilmiş yüksek etkili UVA ve UVB filtreleri sayesinde tüm gün cildi güneş ışınlarından cildi koruyor. Beyaz kalıntı bırakmıyor. Sprey formatında, kullanımı da  kolay.
Bir diğer üründe pişik kremi. Pişik ailemizin bu aralar en önemli sorunsalı. Havalar iyice ısındı ne kadar dikkat etsem de minik popişi pişik oluyor ve  çok huzursuz oluyor. İnce bir tabaka  Sebamed  pişik kremi sürüyorum Sebamed haling krem tahriş olmuş cildi yatıştırıyor, pH 5.5 değeri ile cildi koruyor.

La Roche Posay SPF 50+ Güneş Kremi

Renkli güneş koruyucuları kullanmayı seviyorum. İşime geliyor doğrusu. Yapısı epey akışkan hızla emiliyor.  Karma cildime iyi geldi pek sıkıntı yaşamadım sivilcelenme de yapmadı bunu hemen belirteyim. Renkli yapıda ama pek kapatıcılığı yok cildimde  öyle çok kusur yok. Günlük kullanımda tatilde beni tatmin ediyor. 

Siparişime Jane İredale onyx rimelini arkadaşımın tavsiyesiyle ekledim. Kirpikleri besliyor ve uzatmaya yardımcı oluyor. Fırçasını sevdim.Yoğun rimel kullanmayı çok sevmiyorum. Var la yok arası rimel hep tercihim olmuştur.
150-200 ve 500 liralık alışverişlerde çeşitli hediyelerden sepetinize seçebiliyorsunuz.
Alışverişimde Vichy Termal su tercih ettim. Her alışverişe mutlaka denemem için tester ürünler koyuyorlar. Kargo ücreti ise 100 lira altı için 2,90 TL.
Dermokozmetika’ dan ya da benzeri başka bir siteden alışveriş yaptınız mı? Neler aldınız yorumlarınızı bekliyorum.
Çok öpüyorum.