Yetişkinler, kendi doğum günlerini önemsemese de çocukların doğum günleri her zaman önemlidir. Onlar için yeni bir yaş almak demek büyümek demektir ve aileler için de çocuklarının büyüdüklerine şahit olmak çok değerlidir. Çocuğunuzun doğum gününde onun ve misafirlerinizin unutamayacağı güzel bir organizasyon yapabilirsiniz.

Bebek doğum günü için bir fotoğrafçı kiralayabilirsiniz. Bebek fotoğrafçıları bu iş için biçilmiş kaftandır. Bebeklerin fotoğraflarını çekmek, çocukların ve yetişkinlerin fotoğraflarını çekmekten daha zordur. İstenilen pozu yakalamak tecrübe gerektirir. Çocuğunuzun doğum günü için bir bebek fotoğrafçısı ile anlaşabilir ve bu günü en güzel şekilde fotoğraflatabilirsiniz.

Çocukları eğlendirmek kolaydır ancak onların dikkatlerini canlı tutmak ve onların dilinden konuşmak her zaman kolay olmuyor. Çocuğunuzun doğum gününe gelecek çocukları da mutlu etmek istiyorsanız bir palyaço kiralayabilirsiniz. Palyaço kiralama ile, vereceği hizmet boyunca çocukların eğlenmesini sağlayacak ve onlara unutulmaz bir gün yaşatacaktır.

Çocuğunuzun doğum günü organizasyonu için, fotoğrafçı ve palyaço kiralamak için doğru yere bakmalısınız. İnternet üzerinden aradığınız profesyonelleri bulabilirsiniz. gigbi.com üzerinden etkinliğinizi planlayabilirsiniz. Deneyimli palyaçoları ve bebek fotoğrafçılarının sizi bulması için gigbi.com’a bakabilirsiniz. Burada profesyoneller sizi buluyor.

Siz, gigbi.com üzerinden etkinliğinizin ayrıntılarını verdikten ve hizmet almak istediğiniz alanları seçtikten sonra uygun olan bütün profesyonellere talebiniz ulaşıyor. Birkaç dakika içinde mail adresinize fiyat teklifleri ile ilgili bildirimler gelmeye başlıyor. Teklif almak için form doldurduğunuzda seçtiğiniz şifreyle size gelen tekliflere göz atabilir, eğer isterseniz farklı konularda da teklif alabilirsiniz.

Size gelen teklif veren profesyoneller dışında sizin de fiyat teklifi almak istediğiniz birileri varsa site üzerinden talep yollayabilirsiniz. Talebiniz anında sms ve mail ile bildirilir. Size teklif veren ya da sizin teklif vermek istediğiniz kişilerin profillerini de inceleyebilirsiniz. Profillerinde verdikleri bilgileri incelemeniz de kişiler hakkında fikir sahibi olmanıza yarayacaktır. Ayrıca profillerde, o kişiyle daha önce çalışmış insanların olumlu ve olumsuz bütün yorumları görülebilmektedir. Bu yorumlar referans niteliği taşıdığı için karar vermenizde etkili olacaktır. Yorumları iyice inceleyerek kararınızı verebilirsiniz. Siz de etkinlik sonunda siteye girebilir ve aldığınız hizmetle ilgili fikirlerinizi yazarak insanlara bilgi verebilirsiniz.

Daha ayrıntılı bilgi için gigbi’yi ziyaret edebilirsiniz: https://www.gigbi.com/

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here