Yaz aylarına girilmeden, penye türü yazlık kumaşlarla üretilen tesettür giyim ürünleri, büyük bir ilgi ile kapış kapış satın alınıyor. Bayanların büyük ilgi gösterdiği modeller, mevsimi gelmeden kısa zamanda tükeniyor. Yaz aylarına özel ferace, etek, gömlek, pardesü ve tunik gibi modeller, özel renk tercihleriyle ve özel model tercihleriyle, büyük bir ilgi ile karşılaşmaktadır. Yazlık modellerde, Avrupa modellerinde olduğu gibi, elbiseler kısalmıyor veya transparan hale gelmiyor. Sadece yazlık kumaşlar tercih ediliyor. Tesettür severlerin yaz sıcağında terlememesi için, özel kumaş seçenekleri ile üretiliyor.

 Özel Kabanlar Soğuktan Koruyor

Başörtüsü ile tam bir takım olan ve kaşe gibi kumaşlardan üretilen özel kabanlar, soğukta, vücudunuzu koruyor. Özel düğme tasarımlarının yanı sıra, yaka, kemer ve fermuar gibi birçok detayla, çok şık modeller meydana getiriliyor. Örtünmeyi sevenler için, özel olan bu modellerde, öz kültürümüzün izleri hakimdir. Binlerce yıldır bu topraklarda, her zaman birinci moda olan tesettür modamız, kaliteli çalışmalarla, müşteri kitlesini büyük ölçüde artırmaya başladı. Müşterilerin özel tercihleri ile büyük bir ilgi ile tercih edilen tesettür giyim, her seneye özel modellerle, bütün ilgiyi üzerine çekmeyi başarmıştır. Bu gün için, büyük kitleler halinde, gençler, tesettürü tercih etmeye başladı.

Transparan, dekolte, yırtmaç veya benzeri tesettüre ters düşen hiç bir terim, tesettür modasında yer almıyor. Tesettür modasının başarılı olmasının ve bu yüzyıla kadar sürekli ayakta durmasının nedeni, belli bir giyim kuralına sahip olmasıdır. Başörtüsüz bir tesettür düşünülmemektedir. Kaban, kap, tunik, ferace ve benzeri giysiler, başörtüsüz kullanıldığı zaman, tesettürden uzaklaşmaktadır. Bu nedenle, bütün tesettür giysilerine uyumlu, başörtüsü modelleri üretiliyor. Yeni renkler de cabası… Göz kamaştıran renk özellikleriyle, yeni renk tonları, her yıl kendini yeniliyor. Tekstil teknolojisinde meydana gelen ilerlemelerle, yeni makineler çıkıyor ve bu makineler, üretim sayısını artıyor. Bu sebepler, binlerce model, kısa zamanda online sitelerde yerini alıyor. Bu modeller içerisinde tercih yapmak da, oldukça zor…

 Herkese Göre Bir Model Üretiliyor

Yediden yetmişe veya her rengin özel müşterisi için, yeni modeller, göz alıcı modeller, kısa zamanda üretiliyor. Konusunda profesyonel çalışma yöntemlerine sahip olan bu firmalar, üretim işlemlerinde, büyük bir ilerleme kaydetmiş durumdadır. Binlerce yeni renk ve binlerce yeni detaylı modeller, müşterisi ile buluşuyor. Kampanyalar, indirimler, yeni modeller ve çok satılan modeller, online sitelerde, büyük bir ilgi görüyor. Özellikle indirim reyonu, ilk ziyaret edilen reyonlardandır. Gerek internette olsun, gerekse mağazada olsun, kaliteli tesettür giyim modellerinde yapılan indirim kampanyaları, büyük ilgi görüyor.

Her Yıla Özel Yeni Trendler Sizleri Bekliyor

Her yıl, renk olsun veya model olsun, yeni renk ve modeller üretilmektedir. Yeni renk ve modellerin yanı sıra, yeni detay eklentileri de dikkat çekiyor. Deri detayları, yaka ve kemer detayları, özel toka detayları, göğüs ve kol kısımları için özel desen detayları, düğme ve cep detayları, bu sektördeki tesettür giyim detayları içerisinde gösterilmektedir. Tesettürün binlerce yıllık geçmişe sahip olduğunu düşündüğümüz zaman, korunması gereken değerler arasında olduğunu anlayabiliriz. Gençliğimiz, bu konuyu çok iyi anlamıştır ve tesettür gibi korunması gereken değerlerimizi koruma altına almaya başlamıştır. Tesettüre olan ilginin büyümesi ile birlikte, tesettür giyim modelleri, yok satmaya başladı. Özel modeller kategorisindeki bölümlere baktığınız zaman, tükendi yazısını görebilirsiniz. Özel ve çok ilgi gören özel renk ve tasarıma sahip olan bu tesettür giyim modelleri, kargo ve kolay ödeme koşullarıyla, kısa zamanda tesettür sever müşterilerle buluşmaktadır.

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here