Yeni bir moda markası oluşturmak istiyorsunuz veya açacağınız cafe/restoranınıza isim arıyorsunuz… Bu önemli süreci kolayca ve profesyonelce aşmanıza yardımcı olacak bir site var: idemama.com.

Girişimci dostu olan bu sitede logo, kurumsal kimlik, marka ismi bulunması, etiket tasarımı, ambalaj tasarımı, maskot, video tanıtım filmi gibi pek çok farklı konuda tasarım ihtiyaçlarınızı hızlı ve ulaşılabilir fiyatlarla karşılayabilirsiniz. Kurucuları Rahşan Tan ve Leslie Mori 2014 yılında Garanti Bankası Yılın Gelecek Vaat Eden Kadın Girişimcisi ödülünü kazanmış 2 kadın girişimci. Reklamcılık geçmişlerinde küçük markaların profesyonel tasarıma ulaşamadıklarını gördükleri için idemama fikri ile yola çıkmışlar.

idemama.com profesyonel tasarımcılar ile markaları buluşturan bir grafik tasarım platformu. 6500’den fazla profesyonel tasarımcı ile bugüne kadar 11.000’den fazla firmaya hizmet vermiş. Tasarım ihtiyacı ne olursa olsun bir proje başlatıp onlarca profesyonel tasarımcının markaya özel üreteceği onlarca tasarım arasından seçim yapabiliyorsunuz. Tasarımcılarla proje süresi boyunca konuşabiliyor, isteğiniz doğrultusunda yönlendirebiliyorsunuz. En güzel yanı bir kişinin değil, pek çok farklı tasarımının aynı anda sizin için çalışması ve üretmesi. Çok hızlı, keyifli ve güvenilir bir sistem üstelik her bütçeye uygun seçenekler sunuyor. Sitede hizmet veren marka iletişim uzmanları da her daim markaların yanında ve onların iletişim, markalaşma konularındaki sorularını cevaplayıp destek oluyorlar. Markalaşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Daha fazlası için siteyi veya idemama facebook sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here