Divanev’in hem sağlam hem de konforlu tek kişilik baza modelleri sayesinde bir yandan alandan tasarruf ederken, diğer yandan ise sağlam ve güvenli bir baza ile çocuklarınızı riske atmadan rahat bir yaşam sürmek istemez misiniz? Divanev tek kişilik baza; kolay kurulumu, ergonomik açma kolu ve toza karşı dayanıklı özel kumaşı ile kelimenin tam anlamıyla konforunuz için üretildi.

Divanev Sunar: Sade ve Şık

Divanev’in tek kişilik baza modelleri sayesinde bir yandan bazaları depolama alanı olarak kullanarak evinizi kolaylıkla düzene sokacak, diğer yandan ise güvenli ve sağlam yapısıyla çocuklarınız için endişe duymadan güven içerisinde hissedeceksiniz. Sizin için özenle seçilen zengin renk ve kumaşlarla tasarlanmış bu bazalar, evinize bambaşka bir hava katacak. Bazaların şık ayak tasarımları ise yaşam alanınızı tamamlayan detaylardan birisi olarak öne çıkıyor. Sade ve şık tasarımları ile baza ayakları, diğer mobilyalarınıza kolaylıkla uyum sağlar ve dekorasyonda size zorluk çıkarmaz.

 


Herkesin Beklentisini Karşılayacak Çeşitli Tasarımlar

Tek kişilik bazanızda sıcak ve doğal tonlar tercih ederek sadeliği evinize taşıyabileceğiniz gibi canlı ve çılgın renklerden yana da tercihte bulunabilirsiniz. İster genç odaları için ister çocuk odaları için olsun, hiç fark etmez. Her yaşa, cinsiyete ve zevke kolaylıkla hitap edebilecek, uzun yıllar boyunca sizinle olacak ve sizleri yeni bir arayışa sokmayacak bir baza, çoğumuzun hayalidir. İsteğiniz zaman yapabileceğiniz baza başlığı değişimi olanağı, size bu konuda yardımcı olabilir. Minik prensesler için daha soft ve tatlı seçimleri tercih ederken, küçük kahramanlar için ise daha canlı ve hareketli bir başlık tercih edebilirsiniz.

Yaşam Alanınıza Uygun Ölçüler: Minimal ya da Gösterişli

Yaşam alanlarınızda daha geniş bir alana sahip olabileceğiniz gibi, minimal alanlardan yana da tercihte bulunmuş olabilirsiniz. Dekorasyonlarınıza ve ölçülerinize uygun ölçülerde tek kişilik baza tasarımlarına ulaşmak, artık uzak bir hayal değil. Uykunuza düşkünseniz ve geniş bir uyuma alanından vazgeçemem diyenlerdenseniz, size uygun genişlikteki modellere göz atabilirsiniz. Bununla birlikte odanızdaki en geniş bölümü kendinize ayırmayı tercih ediyorsanız, alandan kazandıracak daha minimal tek kişilik baza çeşitlerine göz atabilirsiniz. Bu sayede neyin ön planda olacağına siz karar vermiş olursunuz.

Zahmet Gerektirmeyen Kolay Kurulum

Divanev yatak ve bazalarınız, isteğinize bağlı olarak demonte halde teslim edilir. Ürünlerin monte işlemi ise oldukça basit ve zahmetsizdir. Kurulum için gerekli olan malzemeler size kutunun içerisinde, tek kişilik bazanız ile birlikte teslim edilir. Bu sayede ekstra bir zaman harcamadan hızlı biçimde kurulum işlemine başlayabilirsiniz. Divanev size her açıdan kolaylık sağladığı gibi bu konuda da zorluk çıkartmaz. Kurulumu kendinizi yapmak istemediğiniz takdirde ise uygun bir ücret karşılığında kurulum hizmeti alternatifi de bulunur.

Çeşitli Tasarımları ve Sağlam Yapısıyla Divanev Baza

Siz de Divanev’in web sitesini ziyaret ederek her bütçeye ve cebe uygun baza fiyatlarına göz atabilirsiniz. Derin iç hacmi sayesinde sizi karmaşadan kurtarırken, güvenli ve sağlam yapısıyla da içinizi rahat ettirecek. Markanın tek kişilik bazalarını inceleyebileceğiniz gibi yatak odaları için özenle tasarlanmış çift kişilik baza çeşitlerine de göz atabilirsiniz. Bu sayede yaşam alanınızın boyutuna uygun ölçüler tercih ederek minimal odalarınız için sade; daha geniş odalarınız için ise görkemli bir görüntü oluşturabilirsiniz. Ürünleriniz, üretim ve işçilik hatalarına karşı iki yıl süren garanti güvencesi ile teslim edilir. Divanev kalitesinin sizi yarı yolda bırakmayacağından emin olabilirsiniz. Siz de Divanev güvencesiyle size sunulan tek kişilik baza modellerine göz atabilir ve kendinize en uygun olan bazayı tek tıkla sipariş edebilirsiniz!

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here