Yaşsız güzelliğin sırrı hayatın tadını çıkarmaktan geçer. İfademize canlılık katan, kendine güveni artıran ve içinde bulunduğumuz yaşın en güzel yaşımız olduğunu belirten Exquisâge Beauty Revealing serisinin başarsının ardından, Darphin Exquisâge Beauty Revealing Eye and Lip Contour Cream’i sunuyor. CelluVie® Kompleks ile zenginleştirilen krem, göz ve dudak çevresine yaşam enerjisi aşılıyor.
Her yaşta güzel görünmenin sırrı
Kendimizi ifade ederken en çok kullandığımız göz ve dudak çevresi aynı zamanda olgunlaşma belirtilerinin en belirgin olduğu alanlardır. Yapılan testlerde kadınların 40 yaşından sonra bakım ritüellerine özel bir göz ve dudak ürünü eklemek istedikleri gözlemlendi. Fransa’da kadınların %36’sı günde en az bir kere göz bölgeleri için aydınlanlatıcı  ürün kullanırken Kore’de bu oran %68’e çıkıyor.
        
CelluVieTM Kompleks
Yapılan testlerde güçlü Exquisâge CelluVieTM Kompleks 72 saatte doğal kolajen üretimini ikiye katladığı kanıtlanmıştır. Cildin yenilenme sürecini desteklerken hücresel enerjiyi canlandırır. İçeriğindeki Acetyl HexapeptitKahverengi YosunSapindus Mukurossi meyvesi sayesinde göz ve dudak çevresindeki elastikiyet kaybı gibi yorgunluk belirtilerine karşı savaşır.
Yapılan testlerde
CelluVieTM Complex’in kolajen üretimini ikiye katlandığı gözlemlenmiştir
                                   
Anlamlı bakışlar ve güzel gülüşler
Exquisâge Beauty Revealing Eye and Lip Contour Cream enerji veren içerikleri ile cilde nüfuz eder.
·         İran ipek ağacından elde edilen güçlü bir biki olan Gülibrişim, cildi dış etkenlere karşı korumaya yardımcı olur, iritasyonu engeller ve olgunlaşmanın gözle görülen belirtilerini en aza indirir.
·         Altın Papatya, göz çevresindeki yorgunluk belirtilerini önlemeye yardımcı olur; koyu halka ve şişkinliği gözle görülür ölçüde azaltır.
·         Hiyaluronik Asit su tutma özelliği ile cildi nemlendirir.
Düzenli kullanıldığında göz ve dudak çevresi canlanır. Exquisâge Beauty Revealing Eye and Lip Contour Cream anında ve uzun süreli etkisini gösterir. Kokusuyla şımartan hafif formülü anında göz çevresini yatıştırıp canlandırırken dudak kontürünü belirginleştirir, ifadeyi yumuşatır ve cildin elastikiyetini artırır.
Uygulama Teknikleri
1.      Ürünü göz kontüründe yumuşatın
2.      Gözün iç köşesinden başlayarak hafif baskı ile göz altına ve üstüne uygulayın.
3.      Göz altında nazik hareketlerle zikzak çizerek dışarıya doğru uygulayın.
      4. Dudak kontürünü takip ederek küçük dairelerle masaj yapın.
Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 299 TL
Tüm cilt tipleri için uygundur.
Paraben içermez.
Dermatolojik ve oftalmolojik olarak test edilmiştir.
Komedona neden olmaz.
Etkisi klinik olarak test edilmiştir.
%84 oranında doğal içeriklerden oluşur.