Kadınların en büyük sorunu tüyler. Aslında değişen çağın etkisiyle erkeklerinde sorunu olmaya başladı. Artık genel bir sorun diyebilirim. 

Çalışmaya başladığım ilk yıllar yaklaşık 10-12 yıl önce biraz araştırdım. İlk denediğim yöntem ise  iğneli epilasyon, yaptıranlar bilir biraz ağrılı yöntemdir. Uzun süren seansları vardır. Güzellik merkezlerinde epey zaman harcamamız gerekiyordu. Evlilik sonra çocukların doğması ile kendime ayıracağım zaman epey azalmaya başladı. Epilatör makinesi da ise kısa süreli çözümler sunuyordu.

İlk Ipl deneyimim Tavsiye Kanalının projesi ile  Philips Lumia cihazıyla yapacağım. 8 hafta boyunca  25 blogger ile ortak deneyimleyip bloglarımızda paylaşacağız.

Kutu içerisinde yüz ve vücut için iki başlık adaptör ve çanta çıkıyor. Philips Lumia  üzerinde olan başlık geniş yüzeyli alanlarda uygulanıyor. Diğeri ise yüz, koltuk altı, genital bölge için kullanılıyor.
5 kademeli düğmesi ten rengi ve tüylerinizin rengine göre seçip atışa başlıyorsunuz.Kollarım için ve  eşimin ensesinde bulunan kıllar için 3. kademeyi kullandım. Cihazı kullanırken doğru açıda tutmazsanız cihaz atış yapmıyor. Arka tarafta yeşil ışık tam açıda yanıyor. Atışlarda canınız yanmıyor en çok bunu merak ediyordum. Kablosuz kullanımı ise en büyük kolaylık.
Sosyal medya hesaplarımdan tüm  paylaşımlarımı takip edebilirsiniz. #BenimZamanim hastaghiyle de tüm paylaşımlara bakabilirsiniz..

2 YORUMLAR