Başkentimizin  sevilen kanallarından  KanalB’de yayınlanan  Biz Bize proramının   konuğu olduk. Ankara Anneleri buluşmalarımız ve bloglarımız hakkında sohbet ettik. 

KanalB ye dönem dönem blog yazarları konuk olarak alıyor.. Bloggeri seven bir kanal.
Hayriye canlı yayına birlikte çıkalım dediğinde çok heyecanlandım ve birbirimizin heyecanını gideriz ve cebimiz de güzel bir hatıra kalır diyerek kabul ettim. Bloglarımızdan ve kurucusu olduğum Ankara Anneleri ‘nin buluşmalarını da yayında bahsetmek için notlarımızı aldık. Yayın sabahı evlerimizden araçla alınıp Başkent Üniversitesi içindeki stüdyosuna gittik. Saç makyaj hazırlıklar derken canlı yayın başladı. İnanılmaz heyecanlandım. Canlı yayına telefon ile bağlanan arkadaşlarımız bir nebze olsa da heyecanımızı dindirdi.

Dilvin hanım mutfakta patlıcanlı tavuklu pilav ve Ayva kompostosu hazırlarken biz de Ankara ve Ankara anneleri , çocuklar, etkinlikler sosyal medya üzerine sohbetimize devam ettik. Takıldığımız yerlerde Ceren Hanım bizi topladı :)))

Zaman nasıl geçti inanın hiç anlamadık. Güne ait kaydı izlemek isterseniz arşivden   01 Şubat tarihli yayını seçebilirsiniz.
kanalb annekaz
Yayında yapılan yemekleri yayın sonrası tüm set ekibiyle birlikte afiyetle yedik.
Kanal B ye veBiz Bize programına bu güzel gün için teşekkürü borç bilirim.

5 YORUMLAR