Merhabalar

Bu sene 3. düzenlediğim kadınlar günü etkinliğinden biraz bahsetmek istiyorum. 8 Mart Dünya Kadınlar günü  artık blogum ile bütünleşti. Geçen yıl kısa bir Umut molası versek de bu sene davetli blogger arkadaşlarımla çok güzel bir etkinliğe imza attık. Etkinliğin bütün detaylarını #gulshendoganile8mart hastaghından  takip edebilirsiniz.

Bu sene etkinliği Söğütözü Bay Gurme mekan sponsorluğunda  düzenledim ve etkinlik temama uygun masayı da Prenses Organizasyon tarafından hazırladı. Konspet olarak  olarak bu senenin de favorisi olan Silver Glitter seçtim.  Tüyler, pullar, gümüş detaylı masa ve  davetli arkadaşlarım içim özel tasarlanmış pleksi ayna ayraçlar  hepsi temaya birebir uyum sağladı.

2014 ve 2015 yıllarında 8 Mart hafta sonuna denk geldiği için gününde kutlama yapmıştım. Bu yıl hafta içine denk gelmesinden  dolayı etkinlik için  4 mart Cumartesi gününü seçtim. Etkinlik gecesinden arkadaşlarım yola çıktılar, çünkü Tekirdağdan, İstanbuldan ve Konyadan misafirlerim vardı.

Davetli arkadaşlarım;

Konyadan  Pembe Dünyam Bloğunun yazarı Ümran

Tekirdağdan ÖzlemleKelebeketkisi blogğunun   Özlem

İstanbuldan misafirlerim ise ŞafağınDünyası blogun yazarı  Şafak, Yaseminkokulu blogunun yazarı Yasemin, Bitanem MadamEmine blogun yazarı Emine ve MakyajKelebeği blogunun yazarı güzeller güzeli arkadaşım Filiz...

vee Ankaranın sevilen blog yazarlarından

Sevgininmakyajdefteri blogunun yazarı Sevgi, Can dostum Canan, Çılgın Hatun Anne Kaz

 

En eski bloggger arkadaşım Betüş, Benim gibi iki erkek annesi Başak ve Öykütoşun güzel annesi Ebru..

 Sevgili Sena ve Beril’in güzel annesi Yeşim

Yaparsın blog da yazarsın takipçilerinde olur diyerek beni ilk günden beri destekleyen kardeşim kadar sevdiğim İlknur..

Çok Öpüyorum..

13 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here