Bebeklerin ihtiyacı olan tamamı sertifikalı organik ürünleri web sitesine taşıyan Hopcute.com;  bebek aksesuarları, bebek-çocuk bakım ve kozmetik ürünleri,güneş kremleri,diş fırçaları ve macunları,kehribar kolye ve bileklikler ,organik diş kaşıyıcı ve emziklerin yanı sıra body ,sweatshirt,t-shirt ,yeni doğan setleri,bornoz,pantolon,elbise-etek ,pijama takımı, tulumlar,mayo ve bikini gibi organik tekstil ürünlerine yer veriyor.Geniş ürün yelpazesi güvenilir ürünlerin yanı sıra  hızlı ve güvenilir alışverişin adresi olarak göze çarpıyor.

Hassas bir cilt yapısı olan bebeklerin sağlıklı ve organik ham maddeyle üretilmiş ürünler kullanması gerekliliğinin bilinciyle yola çıkan Hopcute.com, “önce sağlık ve rahatlık” politikasıyla ilerliyor. Bebeklerin sağlığını önemseyen Hopcute.com; sağlıklı kumaşlardan bebek tulumları, bebekler için organik bornozlar, organik sertifikalı oyuncaklar, organik makarnalar kehribar kolye ve bileklikler gibi ekolojik organik bebek ürünlerinin online mağazası Hopcute.com üzerinden satın alınabiliyor. Web sitesinde geniş bir kategorilendirmeye yer veren Hopcute.com, 17 farklı ürün grubu ile hızlı alışverişe olanak sağlıyor.

Bebeklerin neden organik ürünlere ihtiyacı var?

 

Dünyada pamuk tarlalarının ilaçlanmasında yılda yaklaşık 38 bin ton böcek ilacı kullanılıyor. Bu rakam, tüm dünyadaki yıllık böcek ilacı tüketiminin %25’inin sadece pamuk için yapıldığını gösteriyor. Yani pamuk, üretim dolayısıyla en fazla ilaç kullanılan tarım ürünü olarak karşımıza çıkıyor. Aşağıdaki nedenler çerçevesinde organik pamuk ürünleri tercih edebilirsiniz:

  • Organik pamuk konvansiyonel pamuğa göre çok daha temiz ve sürdürülebilir bir üründür
  • Organik pamuk ürünler Genetiği Değiştirilmiş Organizma (GDO) içeren tohumlardan ü
  • Organik ürünlerde kullanılan çıtçıtlar bebeklerin teninde kızarıklıklara sebep olabilen nikel maddesini içermez
  • Konvansiyonel pamuk ürünlerdeki toksik kalıntılara alerjisi ya da hassasiyeti olan bireyler ve hassas bebek cildi için en doğru tercih organik ürü Bebeğinizin sağlığı için onun kıyafetlerini organik pamuktan kıyafetler arasından tercih etmelisiniz.
  • Organik pamuklu kıyafetler daha yumuşaktı Yumuşak kıyafet kullanımı özellikle bebeklerde alerjik cildin tahrişini önler.
  • Bebeğinizin cildinin tahrişten uzak olması, cildinde kaşıntı ve döküntü meydana gelmemesi için hemen organik sertifikalı bebek ürünlerinin güvenilir adresi hopcute.com/ üzerinden alışverişe başlayın.

Yurt dışından ithal, sertifikalı organik bebek ürünlerinin güvenilir adresi Hopcute.com sayesinde bebeğinizi ciddi sağlık sorunlarından korur, aynı zamanda ekolojik dengenin korunmasına da destek olursunuz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here