Köklü Bir Eğitim Geçmişi: Ceceli Okulları

Özel Ceceli Okullarının temeli bundan neredeyse 30 sene önce 1991 yılında kapılarını miniklere açan Gül Çocuk Ana Okulu ile atılıyor. 1995 senesinde bu kez Özel Ceceli İlkokulu açılıyor ve Ankara özel okul camiasındaki saygın yerine kavuşuyor. Ceceli eğitim kurumları için yeni bir adım anlamına gelen Özel Ceceli Anadolu Lisesi ise milenyuma denk gelen 2000-2001 eğitim öğretim yılında faaliyete giriyor. Ceceli Grup son olarak 2016 – 2017 eğitim öğretim döneminde Özel Ceceli Fen Lisesi’ni özel okullar kervanına dahil ediyor. Eğitimin ancak doğru insan yetiştirmekle anlam kazandığının bilincinde olan Ceceli okulları, o günden bugüne topluma iyi ve başarılı insanlar kazandırmak için doğru ve yeterli eğitimin peşinden gidiyor.

 

Lider İnsanlar Öncü Eğitim Kuruluşlarıyla Gelir

Ceceli okullarının hedefinde sadece yaşadığı ülkeye değil, tüm dünyaya yön verecek önderler yetiştirmek var. Bunu başarmanın yolunun ise her şeyden önce çocuğun kendini tanıyıp bilmesi, kendine ve dolayısıyla herkese saygı duyması, hoşgörü ve geniş bir vizyon sahibi olması, kendine ve etrafına barışçıl gözlerle bakabilmesinden geçtiğini biliyor. Bunun yanında parçası olduğu milletin tarih bilgisine vakıf, vatan sevgisinin anlamını bilen, kendine ve ülkesine güvenen, hayatta karşılaştığı zorluklardan kaçmak yerine çözüme giden yollara girmekten çekinmeyen bir insan yaratmanın önemini biliyor.

Ankara Kolejleri arasında ayrı bir yeri olan Ceceli okulları soran, sorgulayan, araştıran, üreten, bilimin ve bilginin ışığında ilerleyen bireyler yetiştirme amacıyla yoluna devam ediyor.

 

Doğru Eğitim İçin İhtiyaç Duyulan Her Şey ve Fazlası: Ceceli Farkı!

Bir hedef doğrultusunda ilerlerken gerekenlerin farkında olan Ceceli okulları, kampüslerinde her anlamda ileri teknolojik alt yapıyı tesis etmeye gayret ediyor. Anaokulu, ilköğretim ve lise binalarında yer alan derslikler, farklı amaçlara yönelik olarak faaliyet gösteren atölyeler, laboratuarlar, spor salonu ve kütüphane gibi merkezler gerek nicelik gerekse nitelik bakımından bilgi ve bilişim çağının pek çok imkanına sahip. Ayrıca çocukların ihtiyaç duyduğu bol oksijenli ortamı sağlamak için onlara kampüste yeşil alanlar sunuyor. Bu amaçla kampüs içinde iki ayrı okul bahçesi bulunuyor.

Tüm bu imkanlar çocuklarınız ve onların umut vadeden gelecekleri için! Onların köklü bir okulda alacakları tam teşekkül bir eğitimle hayata bir adım önde atılmalarına ve geleceklerine yön vermelerine yardımcı olmak için sizi en kısa sürede, çocuklarınıza güzel bir eğitim ve güzel bir gelecek sunan Ceceli okullarına bekliyoruz!

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here