Baharla birlikte doğa uyandı, çiçekler açtı, cemreler düştü! Tüm kadınlar için temizliğin de vaktidir artık. Titizliğinin dillere destan olması için en güçlü silahın elektrik süpürgesidir.

Bugün sizlere evdeki yeni yardımcım Electrolüx  Ergopapido şarjlı dikey süpürge ile tanıştıracağım.Tek gövdede iki  ayrı süpürge, turbo güçlü lityum HD bataryaları sayesinde tek şarjda  tüm evi temizleyebiliyor,  180° dönen başlığı   dip köşe her yeri rahatlıkla süpürebiliyorsunuz. Ayrıca  süpürgenin iyi bir emiş gücü var. Emiş gücü nedir derseniz  Ergo rapido ile halıların diplerinde, köşelerde mobilyaların altında kalan alanlardaki tozları da rahatlıkla temizleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Şarjlı süpürgeler aslında evin birinci değil ikinci sıradaki süpürgeleridir. Birinci sıradaki süpürge mutlaka kablolu yani elektrikli olmalıdır. Bu süpürgeyle evin büyük temizliğini yapabilirsiniz. Kablolu süpürgenin avantajlarının başında bir şarja ihtiyacı olmaması ve çekim gücü gelir ancak bunun yanı sıra kablolu süpürgeyi ha deyince durduğu yerden çıkartıp günlük süpürme işini kolayca yapamazsınız.

Dikey süpürgeyi almadan önce haftada  en az iki kez açıp tüm evi süpürüyordum. Şimdi çok rahatladım. İki çocuklu ev her an evde bir şeyler kırılıp dökülebiliyor, şarjlı  süpürge ile hemen temizleyebiliyorum. Uzun ömürlü pili sayesinde günlük temizliğimi rahatlıkla yapabiliyorum.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ergorapido’ nun muhteşem başka bir özelliği de başlığında biriken kıl  vb kalıntıları kendisinin temizlemesi. Patentli BrushRollClean teknolojisi sayesinde başlıktaki pedala basınca fırça üzerindeki bıçak temizliği yapıyor.

Ürünleri detaylı incelemeniz için www.electrolux.com.tr tıklamanız yeterli.

Mutlu günler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here