VitrA Banyo lavabo dolabı tasarımları, modern hayatın beklentilerinden ilham alan özgün tasarımları ile dikkat çekiyor. İhtişamlı bir banyo için tasarımıyla farklılaşan lavabo dolaplarını kullanabilir, banyonuzun ambiyansını değiştirebilirsiniz. Sadelikten vazgeçemeyenlerdenseniz güzelliği detaylarda gizlenen minimalist tasarımlar ile şık ve sade bir banyoya sahip olabilirsiniz. Lavabo tasarımlarına uygun olarak sunulan aksesuar ve malzeme alternatifleri ile seçtiğiniz tasarımı zenginleştirebilir ve zevkinize uygun banyo dekorasyonuna kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Şıklığı Ön Plana Çıkaran Tasarımlar

VitrA’nın Sebastian Conran imzası taşıyan Eternity koleksiyonu, güzelliğini ince detaylardan alıyor. Minimalist çizgilerle desteklenen dekoratif unsurlar, banyo temizliğini de daha pratik hale getiriyor. Böylece şıklık ve pratikliği bir arada sunarak modern ev yaşamının ihtiyaç ve beklentilerini karşılıyor. Eternity lavabo modelleri, aynı zamanda kullanıcı dostu özelliklerle hayatınızı kolaylaştırıyor. Koleksiyonun yenilikçi tasarımlarını tercih ederek yaşam alanlarınızı daha konforlu bir hale getirebilir ve minimal çizgilerin arasına serpiştirilen pırıltılarla banyonuza ışıltılı bir görünüm kazandırabilirsiniz.
Benzersiz renk ve malzeme seçenekleri de VitrA’nın Eternity koleksiyonunda bir araya geliyor. Bu sayede zevkinize en uygun banyo dekorasyonuna sahip olmanız kolaylaşıyor. Ayrıca altın ve kromun öne çıktığı ve kontrast renklerden oluşan aksesuarlar bulunuyor. Seçenekler arasında askılıklardan diş fırçalığına kadar pek çok ürün yer alıyor. Böylece yaşam alanlarınız hem şık hem de kullanışlı hale geliyor. Koleksiyonda sunulan aksesuarlarla dekorasyonunuzu zenginleştirebilir ve aksesuar tasarımlarında kullanılan ince detaylarla banyonuzun atmosferini bir anda değiştirebilirsiniz.

 

Teknolojinin Zarafet ile Buluşması 

İnce ve zarif çizgilerle bir araya gelen VitrA Frame banyo koleksiyonu, teknolojinin modernliğini ahşabın doğallığıyla buluşturuyor. Böylece banyo lavabo dolabı tasarımlarında kullanılan ahşap malzeme, yaşam alanlarınızın atmosferini doğal ve sıcak bir hale getiriyor. Aynı zamanda ayna ve ışık kullanımıyla zenginleşen tasarımlar, banyonuza genişlik ve ferahlık etkisi kazandırıyor. Ahşabın sıcaklığına uygun olarak ayna, yuvarlak hatlarla dizayn ediliyor ve yaşam alanınızda samimi bir atmosfer oluşturmanıza imkan sunuyor. Bununla birlikte özel LED ışıklandırma sistemi, banyo lavabo dolabı tasarımını tamamlıyor. Hareket sensörüne bağlı çalışan aydınlatma sistemi, ihtiyacınız olduğu anda devreye giriyor.

Modern geometrik çizgilerle tasarlanan Frame lavabo dolapları ile hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda dolaplarınızdaki çekmece sayısını ve dolap ölçülerini belirleyebilirsiniz. Bunun yanında tercihe göre kapaklı ya da açık dizayn edilen üniteler ile yaşam alanınızın pratik bir kullanıma sahip olması sağlanıyor. Ünitelerin açık ya da kapaklı bölmelerinin yönleri istediğiniz şekilde yerleştirildiğinde ihtiyaçlarınıza en uygun banyo mobilyası ortaya çıkıyor. Bunlarla beraber sunulan cam malzeme alternatiflerini tercih ederseniz ahşabın sıcak dokusu ile camın şıklığını yaşam alanınıza taşıyabilirsiniz.

Banyonuza Hareket Katan Ayrıntılar

VitrA’nın Fit duş teknesi, duş alanınızı istediğiniz şekilde değiştirebilmenize olanak sunuyor. Banyonun dilediğiniz herhangi bir köşesi, VitrA Fit sayesinde kolaylıkla duş alanına dönüşüyor. Üstelik tüm banyo mobilyaları ve diğer aksesuarlarla uyum sağlıyor. Her banyo tasarımında kullanılabilme özelliği sayesinde Fit duş teknesi banyo dekorasyonunda size özgürlük sağlıyor.

Vitra Fit, dikdörtgen ve kare olarak farklı ölçü seçenekleri sunuyor. Tercihinize bağlı olarak yaşam alanınızın boyutlarına göre farklı yüksekliklerde tasarlanıyor. Dilediğiniz ölçülerde monoblok gövde tasarımıyla hazırlanan Fit duş teknesi, zeminde hiçbir işlem yapmaya gerek kalmaksızın monte ediliyor. Alışıla gelmiş duş teknelerinden ayrılan VitrA Fit sayesinde yaşam alanınız için dilediğiniz banyo lavabo dolabı dekorasyonuna sahip olabilirsiniz.
Yaşam alanlarınıza şıklık, kullanım kolaylığı ve ferahlık kazandıran birbirinden güzel lavabo modelleri, banyo dekorasyon seçenekleri ve daha fazlası VitrA mağazalarında sizleri bekliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here