Ankarada soğuk hava artık adeta alarm veriyor! Mevsim ciddiyetini  dışarı çıkar çıkmaz kendini  hissettiriyor. Bu his kat kat kıyafetler arasında kaybolmamıza neden olurken tüm dolabı üzerimize geçirmemize de sebebiyet veriyor. Şimdi artık bereleri takmanın, tüylü kulaklıkların, örgü saç bantlarının zamanı. Yaşasın renkli ve kışlık saç aksesuarları!

Sokak modasında trendler sadece kombinlerle yön bulmuyor. Aksesuar detayı özellikle sade kıyafetlerde çapını büyütüyor, genişletiyor ve parlayan bir yıldız haline geliyor. Tıpkı bir küpenin zarifliği tetiklediği gibi ya da bir şapkanın her şeyi değiştirdiği gerçeği…

Salık, dağınık, doğal saçlar yazın aylarının başından beri gündemdeydi. Mevsim değişti, trendi kaldı. Kış mevsimi farklı alternatifleri ile saç aksesuarlarını kafamıza çoktan taktı…

Morhipo indirim kodlarıyla uygun fiyatlara satın alabileceğiniz klasik örgü bere modelleri ile gündelik kombininize tona ton seçimlerle yumuşacık bir geçiş sağlayabilirsiniz. Geniş bereleri birkaç defa katlayarak saçlarınızı açık bir şekilde kullanabilir ya da tamamen bol bırakarak basit örgü modellerini deneyebilirsiniz.

Tek yere odaklanıp ısınmak mümkün: kulaklar! Bere takınca saçlarınızın bozulma ihtimalini göze almak istemiyorsanız eğer kulaklık kullanabilirsiniz. Baştan aşağıya siyah kombininizin baş kısmını canlı tonlara öncelik tanıyarak renklendirebilirsiniz. -Kimine gore pembe, kimine gore fuşya…

Kulaklıklı bereler çocukluğumuzdan emanet bir şekilde yine gündeme çıkıyor. Eskimeyen tavrı ile şık stilleri çabasız ilan ediyor.

Kafamızı boş bırakmayan bir dolu aksesuar aynı zamanda modelleri ile kafa karıştırmıyor değil. Özellikle şık ayrıntılara sahip örgü saç bantları sezonun favorisi. Taşlı, ışıltılı, sade ama daima rengarenk modelleri ile kombinleri canlandırıyor. Tabii ki bir de boheme gönderme yapıyor.

Kafa üstü bir katman, onun üstünde bir katman daha. Kürk detaylar tüylü ve kabarık görünümü ile tepemize çıkıyor.

Başımızın üzerinde yer alan bohem şapka kullanımını da tetikliyor. Bere beni sıkar, saç bandı boğar, kulaklıkla rahat edemem diyorsanız kafanıza mutlaka şapka takınız. -Üşümemek için deneyin.”

Siz kışın en çok hangi aksesuarı kullanıyorsunuz.

Yorumlarınızı bekliyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here