Taşların büyülü dünyasıyla bütünleşen harika tasarımlara göz atın. Zen pırlanta Zümrüt ve yakut taşı ile buluşan pırlantanın masalsı güzelliğiyle tanışalım.Kalitesiyle Türkiye’nin lider mücevher markası olan Zen, yepyeni tasarımlarıyla kadınları büyülüyor. En çok kullandığımız aksesuarlardan küpeler mükemmel görünüyor. Ben her tür taşı çok seviyorum. Onların içindeki doğanın izleri, beni her seferinde büyülüyor. Taşlara bakarak, onları hissederek, enerjilerini yaşıyorum.

 

 

 

 

 

 

 

Zümrüt taşının cezbedici yeşil tonu ya da yakut taşının tutkulu kırmızısı beni her zaman hayran bırakıyor. İster gündüz şıklığı ister gecenin cazibesi… Her ortamda gün boyu yanımda yer alan tek mücevherler küpeler. Şu sıralar zümrüt ve yakut taşı oldukça ilgimi çekiyor.

Pırlanta zümrüt küpe koleksiyonu bu yüzden çok hoşuma gitti. Damla modeli, sallanan küpeler ya da sadelikten hoşlananlar için çivi küpe modelleri… Pırlantaya şekil verirken ustalık geleneği modern çizgilerle birleşince ortaya kusursuz mücevherler çıkıyor. Pırlantayı mükemmel bir şekilde ortaya çıkaran harika modeller arasında seçim yapmakta çok zorlanıyorum.

 

İlham veren kombinler yaratırken, mücevherlerin gücüne inanıyorum. Özellikle pırlantalar tek bir parça ile muhteşem görünümler elde etmenin anahtarı. Zen pırlanta pembe ve beyaz altının mükemmel uyumunu yakalamış ve bunu pırlanta ile güçlendirmiş. Kırmızının doğada bulunan en güzel tonu yakut taşlı küpeler adeta ihtişamın karşılığı. Pırlantalı yakut küpe modelleri her zaman şıklık ve asaletin simgesi.