Herkese soğuk, karanlık ve yağmurlu bir havanın hakim olduğu Ankara’dan merhaba;

Beni takip edenler bilirler sıkı online alışveriş sevenlerdenim.  Mutfak ihtiyaçları da dahil olmak üzere evimin, çocukların tüm alışverişleri internetten yaparım.   Hala online yaparken tereddüt edenlere şaşırıyorum. Bedenim uymazsa ya da beklediğim kalitede gelmezse iade süreci daha kolay, mağazadan alışverişe göre.  Zamandan tasarruf yaparak evimin rahatlığında siparişlerimi veriyorum ve kargonun gelmesini bekliyorum… Daha ne olsun..

Şimdi yeni  tanıştığım Senin Farkın alışveriş sitesinden  neler aldığıma  gelecek olursak, elbetteki öncelikle pandemi döneminde bende bol bol eşofman takımları aldım. 

Beden konusunda tereddüt etmiştim, whatsapp destek hatlarından bilgi alarak siparişleri oluşturdum. L beden Bej eşofman takımının kalitesine bayıldım.

B,ir

Batik desenler bu sene çook moda. Batik desenli sweat ise S beden aldım. Kalıbı epey geniş siparişte göz önünde bulundurarak verin 🙂

Son olarak da iki tane kot pantolon aldım. Gri ve koyu lacivert.

Koyu lacivert olanın paça kısımlarında lazer kesimler var. Yazın spor ayakkabılarla şahane kombinlenir.

Gri olanın duruşuda böyle. Yüksek bel ve skinny tarzı. Tam kalıp her ikisi de 30 beden sipariş vermiştim. Kargo süreci şöyle anlatayım. Öğlen verdiğim sipariş ertesi gün kapımdaydı.