Merhabalar. Şaka bir yana Ağustos/2011 de buradan ilk yazdığım kelimedir.

Merhaba..
Evet evet part1 :). Şaka değil devamları gelecek.

Öncelikle teşekkürlerimi ileteyim değil mi..


Beni değerli hissettiren  İstanbuldan kalkıp gelen;

Değerli blog yazarları; İlknurun Dünyası, BademleBuduk, Tarçın Pastevi,G onthe Blog, İstanbul Kazan Ben Kepçe,Serap Tan.

Çok teşekkür ederim kızlar.

Birkaç saatlik uykuyla, yanımda olmak, etkinliğe katılmak için geldiniz. Canlarım benim çok teşekkür ediyorum. Sabah eşyaların evden çıkışına yardım eden  eşlerinize de ayrca teşekkürlerimi iletiyorum.
Aslında ilk teşekkürü Levent’ e eşime ediyorum. Tüm etkinlik hediyelerini tek tek ayırmam da paketleme sürecinde desteğini hiç esirgemedi ve biricik oğlum Kerem Mert’e tamam anneciğim hiç birine dokunmayacağım diye söz verdiği için
 Arada birde ‘bunlar hediye değil mi ?’ diye de sorup durdu. 

Gelelim Ankara Bloggerlarına;


Soldan 

Nisa-Bayan Vertigo, Nihanla Makyaj..

Sena, Nisa, Ezgi, Makyaj kelebeği, Betüsh, Neslihan ve Sihirli Mavi. Sevgili Ezgi-Kozmetik aşığı 8 mart sabahı son katılan blogger. Gerek enerjisi, güler yüzü, samimiyeti kısa zamanda sevdiğim ender kişilerden biri oldu.Ankaranın yeni bloggerlarından..

Görmüş olduğunuz bu harika kurabiyeyi sevgili Sibel’in marifetli parmaklarından çıktı. Pozitif enerjisi, hediye dağıtımında yardımları için sonsuz teşekkürler canım. Diğer karede soldan Canan, Bademle Buduk, Sibel ve Gülo anne(hepimizin annesi).Karnı burnunda güzeller güzeli Başak, Kardelen ve Serap, Dört Dörtlük Bloğunun sahibesi Gözdeciğim geç katıldığı için ilk resimlerde yok ama diğer postlarımda varsın tatlım. Diğer karede ise  Gırla fikir, Kendinin Ruh Doktoru ve Nihancığım. Masada Madame Kokosh da var ama çıkmamış. 🙁

Sevgili Ebru, etkinlik hazırlıklarında yanımda olan yardım eden sevgili Ebrunun mutfağının sahibesine sonsuz teşekkürler.
Makyaj Kelebeğinin benim için işlediği bu güzel hediye için teşekkürler Tatlım.


Son olarak da toplu bir kare fotoğrafı olsun.


Destek olan yanımızda olan değerli sponsorlarımıza ve katılan blogger dostlara sonsuz teşekkür ederler.

24 YORUMLAR

 1. Canım Gülsen'im emeğine ,yüreğine sağlık ! Bizler için çok koşturdun ,zaman harcadın inan hakkın ödenmez! Ankara Ankara olalı sanırım böyle bir organizasyonu ne duydu ne yaşadı ! Herşey ama herşey için çok teşekkür ederiz!

 2. Gülşencim böyle harika ve muntazam bir etkinlik yaptığın ve beni de dahil ettiğin için bu güzelliğe sana çok ama çok teşekkür ederim. Sayende harika bir gün geçirip birbirinden müthiş insanlarla tanışmış oldum, ellerine sağlık 🙂 çok ama çok minnettarım canım :))

 3. Canım öncelikle kutlarım seni.Sanki sen organizasyon için yaratılmışsın.Her türlü detayları düşünerek kusursuz bir iş çıkardın.Yüreğine emeğine sağlık.Çok güzel bir gün geçirdim,bir birinden tatlı cıvıl,cıvıl,pırıl ,pırıl arkadaşlarla tanıştım.Her şey için çok teşekkür ederim.İnşallah en kısa zamanda tekrar bir araya geliriz.Etkinlik şart değil, buluşup konuşuruz,sohbet ederiz.Sevgiler

 4. Çok uğraştığın her halinden belliydi; ama bence yorgunluğuna değdi 🙂 Güzel sözlerin için ayrıca teşekkür ederim Gülsen'cim, emeklerin ve davetin için teşekkürler. Kocaman öpüyorum, sevgiler!!!
  NOT: Etkinlik yazım bugün blogda 🙂

  • Tatlım benm canım arkadaşım iyiki tanımışım seni. Blogger etkinlikleri en çok hiç tanımayan bloggerlari kaynaştırma konusunda önemli İlknura teşekkürü borç bilirim.

 5. Ahhh Gülsenim ahhh, valla etkinlik yazılarını okudukça biraz daha üzülüyorum ama seni tebrik ediyorum, çok güzel şeyler hazırlamışsın. İnşallah bir sonraki etkinliğine gelirim 🙂

  İyi ki sizleri tanıdım,sevgiler

 6. çok güzel bir organizasyon olmuş 🙂 Ankaralı bloggerlar olarak blog dünyası adına bu tür etkinliklerin Ankara'da da sıklıkla yapılması gurur verici. Emeğinize sağlık Gülşen Hanım, gerçekten tebrik ederim sizi. Yaz döneminde benim de bir organizasyonum olacak inşallah theericacaea.blogspot.com olarak. Sizin de benim etkinliğimde bulunmanızı çok isterim 🙂 Detaylar netleşince zaten iletişime geçeceğim bloggerlardansınız, sizi tanımayı gerçekten çok isterim. Tekrar tebrikler, başarılar. En kısa zamanda tanışmak üzere 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here