Bu yaz inat ettim saçlarımı kestirmemek için. Yazın düğün sezonu açılıyor malumunuz. Eminim ki kısa saçlara da güzel modeller yapılıyor ama ben hep uzun saç modellerini severim.Saç uçlarım epey kötüydü. Hem işlem görmesinden dolayı hemde saç ısıtıcılarla dolayı. Hafta da bir maske yapsam da saç uçlarım istediğim gibi düzelmiyordu. 

Mayıs ayında Pantene  sevgili Betüşh’ün anneler günü etkinliğinde blogger annelere  şampuan saç kremi maske ve  Keratin Onarıcı E Vitaminli Saç Bakım Yağı ‘ndan oluşan bir kit  hediye etmişti. İlk şampuan ve saç kremini kulladım  saç bakım yağını tatile saklamıştım. Temmuz ayında tatile giderken çantama attım. İyi ki yanıma almışım. Yazın malumunuz sık sık duş alıyoruz. Her duş sonrası avucuma iki- üç pompa sıkıp saçlarıma yağı yedirdim. Yazın özellikle havanın etkisiyle saç diplerim epey yağlı oluyor. Nedenini hala çözemedim.

Plaja giderken güneş kremi nasıl alıyorsam yanımda saç bakım yağını da aldım. Saçlarım hiç ağırlaştırmadı ve yağlanmadı. Pro V ve E vitamin güçlü etkisi saç uçlarıma bakım yaptı. -düzenli olarak saç kremi ve maskeyi de kullanmayı ihmal etmedim –
Denizin havuzun saçlarıma olan o kötü etki bu yaz olmadı. Saçlarım sertleşmedi, matlaşmadı. Saçlarım kuru iken çok az bir pompa ile saçlarımın elektriklemesini önlemek için kullandığımda oldu. 
100 ml ürün rahat iki üç ay kullanabilirsiniz. Oldukça bereketli bir ürün.
Kimono: Cndirect
(Kimono yu yurt dışı bir alışveriş sitesinden almıştım. Tüm yaz benimleydi. )
Denizden çıkar çıkmaz saçlarıma pantene saç bakım yağı kullanmıştım. Saçını sevenlere tavsiye edebileceğim  benden 10 puan alan bir ürün.
Kış ayının iyice hissettiğimiz şu günlerde yazdan kalma bir fotoğrafımı sizlerle paylaşmak istedim.
İçiniz ısınsın.:)

4 YORUMLAR