11 Şubat sabahı Canan ile birlikte Şafağın etkinliğine katılmak üzere yola çıktık. Etkinlik mekanı olarak Şafak Taksim Eresin oteli seçmişti. Eresin Otel’in Taksim şubesi Taksim Meydanı’na 5 dakika yürüme mesafesinde, metroya ve Beyoğlu’na ve diğer önemli mekanlara kolayca ulaşılabilir konumda yer alıyor. Toplamda 67 odalık otelde, panoramik İstanbul manzaralı bir teras ve Türk yemeklerinin servis edildiği güzel bir restoran bulunmaktadır. Etkinliğimiz  otelin toplantı salonunda yapıldı.

Ankaradan, Bursadan ve Eskişehirden davetli bloggerlar vardı. Şafak açılış konuşmasından sonra firma yetkileri sunumlarına başladılar.

Yonca Kozmetikten Özlem Hanım SVR Laboratiers ve Martı Derm markalarına air kısa bir sunum yaptı. İki markaya ait ürünler hediye etti.

 

 

 

 

 

Özlem Hanım MartiDerm anti-aging kapsüllerinden  övgüyle bahsetti kısa sürede deneyimleyeceğim. Gene Yonca Kozmetik ailesinden  SVR marka güneş bakım kremi ve misel su.

Amway  makyaj ve kişisel bakım ürünleri destek oldu Artistry ürünlerini severek kullanıyorum. Bizler için  makyaj bazı, Glister diş macunu ve fırçası göndermişler.

Gratis en sevdiğim rujlardan yollamış. Wet n’ Wild markasına ait dört ruj.