11 Şubat sabahı Canan ile birlikte Şafağın etkinliğine katılmak üzere yola çıktık. Etkinlik mekanı olarak Şafak Taksim Eresin oteli seçmişti. Eresin Otel’in Taksim şubesi Taksim Meydanı’na 5 dakika yürüme mesafesinde, metroya ve Beyoğlu’na ve diğer önemli mekanlara kolayca ulaşılabilir konumda yer alıyor. Toplamda 67 odalık otelde, panoramik İstanbul manzaralı bir teras ve Türk yemeklerinin servis edildiği güzel bir restoran bulunmaktadır. Etkinliğimiz  otelin toplantı salonunda yapıldı.

Ankaradan, Bursadan ve Eskişehirden davetli bloggerlar vardı. Şafak açılış konuşmasından sonra firma yetkileri sunumlarına başladılar.

Yonca Kozmetikten Özlem Hanım SVR Laboratiers ve Martı Derm markalarına air kısa bir sunum yaptı. İki markaya ait ürünler hediye etti.

 

 

 

 

 

Özlem Hanım MartiDerm anti-aging kapsüllerinden  övgüyle bahsetti kısa sürede deneyimleyeceğim. Gene Yonca Kozmetik ailesinden  SVR marka güneş bakım kremi ve misel su.

Amway  makyaj ve kişisel bakım ürünleri destek oldu Artistry ürünlerini severek kullanıyorum. Bizler için  makyaj bazı, Glister diş macunu ve fırçası göndermişler.

Gratis en sevdiğim rujlardan yollamış. Wet n’ Wild markasına ait dört ruj.

Bebak, zeytinyağı içeren vücut bakım kremi yollamış. El kremini bu kış yanımdan hiç ayırmadım.

 Omo, Cif ve Domestos uzun zamandır evimde kullandığım ve memnun kaldığım temizlik ürünleri.

Türk kahvesini eşim çok içer.  Kahveleri hep İskenderun dan aldığım için  Kuyulu Kahve Ankara’da oldukça meşhurmuş ilk defa duydum.

Otacının  şampuan grubuna yeni meyveli şampuanlar ekledi. Kokuları çok güzel. Favorim Şeftali ve Aloe Vera..

Balları Nisan ayı itibariyle Umut’a yedirmek için ayırdım. Bir yaş sonrası yiyebiliyor. Sabahları kahvaltı menüsüne ekleyeceğim.

Çantam  @pinkyloladesign a ait. İnstagram hesabından diğer modellere bakabilirsiniz.

Uneller gurme lezzetlerinin çöreklerine ve damla sakızlı kurabiyesine bayıldım. Umutu uyuttuğumda bir fincan çayla güzel gidiyorlar. En sevdiğim sallama çay Lipton.

Minik adamım da meyve sularına kayıtsız kalamadı.  süper kahraman etiketli meyve suları evde severek tüketiliyor.

Rossmann mağazalarında satılan Catrice çok tatlı bir paket hazırlamış. En kısa zamanda deneyip blogum da ayrıca yazacağım.

 Sosyopix  fotoğraflarına bayılıyorum Keremciğim ile hepsini bir albüme toplamaya karar verdik. Albümüzü tamamlayalım sizlerle paylaşacağım.

 Revox’dan Gamze hanım yanımızdaydı Revox’un yeni ürün serisi olan arındırıcı şampuan, sıvı saç kremi ve bakım yağını bende beğenerek kullanıyorum yedeklemiş oldum.

Pakmaya’nın yeni pudinglerine bayılıyorum. Güllü ve bal bademli favorim.
Knor zengin bir katılım sağlamış. Bulyonlarını her yemeğimde kullanıyorum.
Emekleri için sevgili Şafağa teşekkürlerimi iletiyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here