Macera Adası Ankamall’da açıldı duydunuz mu? Kentpark avm içerisinde de  var ama daha büyüğü ve eğlencelisi Ankamallde açıldı.  Ankara Anneleri olarak bir organizasyon düzenleyip birlikte çılgınlar gibi eğlendik. 7 den 70 diyeceğim çünkü Umut kuzu çıkmak istemedi mekandan.

Macera adasında çocuk yaşlarına göre bölüm bölüm aktivite alanları,  oyun makinelerinden  amfi tiyatro,  kaçış evi, bowling  her şey düşünülmüş eğlenceli bir mekan.

Macera adasında o gün düzenlenen bir aktiviteye Kerem-Eymen-Ali Eren tayfası katılmış ve çok eğlenmişlerdi.

Keremin favorileri; araba parkuru, hemen üzerinde bulunan survivordaki gibi yürüyüş alanı, lazer arena, macera ormanı .. kısaca hepsi 🙂

Macera adasında 3 yaş altındaki çocukları ebeveynleri ile alıyorlar 3 yaş ve üzeri çocuklarınızı ablalara teslim edip Avm de rahatlıkla alışveriş de yapabiliyorsunuz. 

Macera Adası’ndaki  Neşeli Yüzler alanında geçiçi boyalarla yüzlerinizi boyatabileceğiniz bir alanda mevcut. Minik kuzumla biz test ettik ve onaylıyoruz.

Günü bowling oynarak kapattık. Saat 12 de girdiğimiz mekandan akşam 8 de ayrıldık. Çocuğunuzla birlikte eğleneceğiz harika mekanı şiddetle tavsiye ederim.