Canım arkadaşım İlknurun Dünyası‘nın #annesultanlar etkinlik sponsorlarından biri de  Toker Bebeydi. Bizlere   alışveriş yapmamız için çek göndermiş bende Umut kuzu   için mini bir alışveriş yaptım.

1968 yılında kurulan Toker bebe Ankara’nın ilk bebek mağazası. Şu an kapandı mı bilmiyorum ama  Kızılay da ki mağazasından  erkek kardeşim için alışveriş yapardık. İnternet sitesinden edindiğim bilgiye göre Çukurambar, Gimart Outlet Avm, Çayyolu, NataVega Avm ve Etlik Şubeleriyle Hizmet Vermeye devam ediyormuş.

Zamanım yok mağazalara gidemem diyorsanız Toker Bebenin e-toker.com online satışları  da  var. Oyuncaktan giyime, beslenmeden bakım ürünlerine, bebek ve çocuklar için gerekli araç gereçlere hatta bebek bezine bile kolayca ulaşabilirsiniz.

Alışverişimde Dr Browns Pipetli Bardak, Bebedor Vakumlu tabak ve Mycey çatal kaşık seti aldım. Minik adam özgürlüğünü ilan etti artık kendi başına yemek yemek istiyor. Vakumlu tabaklar hayat kurtarıyor. Mama sandalyesine yapışıyor bir kaç defa kaldırmayı denedi şimdi pes etti. Biberon kullanmayı sevmeyen Umut Pipetli bardağa resmen aşık oldu. Kullanımından  dolayımı ne epey ilgisini çekti. Son olarak da ek gıdaya geçtiğimizden beri kaçıncı çatal kaşık seti bilmiyorum ben alıyorum onlar kayboluyor.

İlknur teyzemize  çok teşekkür ediyoruz ve kocaman öpüyoruz.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here