Merhabalar Bioderma ürünlerini çok seviyor ve sürekli paylaşıyorum. Nisan ayında küçük bir kaçamak yaptığım bu yazın ilk tatilinde yanıma aldığım üç bioderma ürünü sizlerle paylaşmak istiyorum.

İlki Bioderma Hydrabio Güneş Koruma Faktörlü Nemlendirici Su ;(sağdaki) Bioderma -Kadınlar ne İster- sloganından yola çıkıp termal sudan daha öte güneş koruma faktörlü nemledirici su çıkardı. Termal suları hepimiz çok seviyoruz. Cildim neme ihtiyaç duyduğunda evde- ofiste hemen çıkarıp sıkıyorum. Ama Hydrabio diğerlerinden farkı makyajınızı sabitliyor ne güzel değil mi?  Tatilde plaj çantamdan ayırmadım hiç, güneşten kuruyan cildimi iki fıs sıkıp rahatlattım. O ince görünmez dokunun içinde Uv filtresinin olması harika değil mi? Parfüm içermiyor, paraben yok ve alerji testlerinden geçmiş. İlk sıktığınızda hafif bir yapışkanlık hissi bırakıyor o da içeriğindeki gliserin yüzünden ama bir süre sonra cildiniz emiyor korkmayın. Kolayca püskürmediğinden cilde dağılması zor oluyor, yanağıma alnıma ve çeneme sıkıp tampon hareketlerle  parmaklarımla cildime yediriyorum. Fiyatı: 44 tl

 

 Bioderma Photoderm Max Aquafluide Pocket SPF 50+ (UVA 24)   30 ml cep boyu ne kadar şirin değil mi? Cep boyu olan ürünün 40 ml olanı bulunuyor. Kokusu yok yada var rahatsız etmedi beni. Beyaz renkli olmasına rağmen akışkan kıvamı sayesinde kolay dağılıyor beyaz iz bırakmıyor. Karmadan yağlıya dönük cildimde ağırlık yapmadı. En sevdiğim yanı alkol içermiyor olması. Fiyatı : 40 tl.

Bioderma ABC Derm Solaire, SPF50+ ile UVA ve UVB koruması da içeriyor. %100 mineral filtreli olan krem akışkan bir kıvama sahip iyice yedirilirse beyaz iz bırakmıyor. Yanıma yedek te alıp gitmiştim. Nisan ayında Antalya’ nın bu kadar sıcak olacabileceğini kestirememiş ama gene de yanıma almıştım. İyiki almışım 5 gün boyunca denizden ve havuzdan çıkmadılar. Yeni yürümeye başlayan Umut kuzu bile soğuk denize atıp atıp geri kumlara oturdu. Omuz başlarında bilerek yedirmedimki yılın ilk sıcağı yakmasın kuzularımı.  Bioderma ABC Derm Solaire  parfüm, paraben ve kimyasal filte içermediğinden ağustos ayı tatili için iki tane daha sipariş ettim. Şu an Fiyatı 63 tl civarı.

Sizin favori Bioderma ürünleriniz neler yorumlarınızı bekliyorum.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here