Darphin Güneş Kremi

Darphin, 1958 de Fransa başkenti Paris’te ilk adımlarını atan dünyaca ünlü dermokozmetik markasıdır. Güzellik ve sağlığı birlikte değerlendiren marka, bilimsel verilerden vazgeçmez. Hatta bu bilimselliğin kalıcı hale gelmesi için bir ilke imza atarak okul açmıştır.   Teknolojik gelişmelerin takip edildiği ve her geçen gün daha fazla yeniliğin görüldüğü enstitüler günümüzde vücut bakımının eksiksiz yapıldığı alanlar olarak varlığını sürdürmektedir.

Darphin Ayrıcalığı

Darphin doğallığa verdiği önemle bilinen bir markadır.  Kurulduğu dönemden bu yana ürünlerini hazırlarken kaynak olarak doğayı tercih eder. Bu potansiyeli kendi teknolojisiyle birleştirerek kaliteli ürünler sunmaktadır. Her cilt tipine yönelik formüller geliştirmekte ve çok yönlü etkiler sunmaktadır. Örneğin göz çevresi bakımı ürünü uygulandığı bölgede kırışıklıkları gidermesinin yanında besleyici ve nemlendirici özelliklere de sahiptir. Darphin Hydraskin gibi önemli seriler barındırır ve onlarca ürünün her biri kullanım amacı doğrultusunda maksimum etki gösterir. Markanın memnuniyet konusunda yaptığı bir araştırmada ürünleri kullananların % 87 sinin ürünleri beğendiği ve devamında da bu markayı kullandığı görülmüştür.

Darphin Güneş Koruyucu

Güneşin zararlı etkisi küresel ısınmayla beraber gündeme gelen bir konudur. Zararlı ışınları önleyen tabakanın hasar görmesi beraberinde cilt kanserleri de dâhil olmak üzere ciddi sorunların kaynağı olmuştur.  Etkili bir koruyucu ürün kullanmak bu anlamda uzun süre çözüm getirecektir. Darphin güneş kremi bu noktada beklentileri karşılayan bir çözüm sunar.

Darphin Soleil Plaisir Güneş Koruyucu Krem Spf30

Oldukça hafif dokuya sahip bu ürün neredeyse hissedilmeyen yapısı sayesinde makyaj fark etmeksizin kumsalda, şehir gezintilerinde ideal bir tamamlayıcı olacaktır. Suya dayanıklı ürün, geniş spektrumlu koruma sağlar ve yağlı olmayan, cilde yoğun nem veren yapısıyla cilt sağlığına katkı sağlar.  Temiz çiçek kokusuyla ferahlık sağlar. Güneş nedeniyle görülen kırışıklıklara karşı çözüm geliştirir. Her cilt tipinin kullanımı için uygun olan ürün, hyaluronik asit, karanja yağı ve E vitamini içeriğiyle ışıltılı ve pürüzsüz bir görünüm sağlar.  Beyaz çiçek aroması sayesinde duyuları olumlu şekilde uyarır. UVA ve UVB ışınlarına karşı cildin üzerinde bir tabaka oluşturur. Lekelenme, pigmentasyon dengesizliklerini giderir. Yağlı ve yapışkan bir his bırakmadan kullanılır. Suya karşı dayanıklıdır.

Soleil Plaisir Sun Protective Cream For Body-  Yaşlanma Karşıtı Güneş Koruma ve Vücut Kremi  

Yaşlanma karşıtı güneş koruyucu vücut kremidir. Formülünde yer alan karanja yağı, cildin pürüzsüz bir görünüm kazanmasına yardım eder. Beyaz çiçek aroması duyuları harekete geçirir. Uva/uvb ışınlarına karşı filtre görevi sağlayan ürün leke, çizgi ve kırışıklık sorunları için de etkilidir. Cilde renk veren pigmentlerin düzensiz olarak belirli bölgelerde toplanmasını önler. Suya dayanıklı yapıdaki ürünün yağlı ve yapışkan bir yapısı yoktur, kolayca cilt tarafından emilir.

Melaperfect Anti-Dark Spot Correcting Foundation Spf 15 Leke Karşıtı Fondöten 

Hem bir güneş koruyucu krem hem de fondöten olan Darphin Melaperfect Anti-Dark Spot Correcting Foundation Spf 15, cildin bütün olarak pürüzsüz görünüme kavuşmasını sağlar. Ciltte yer alan koyu lekelerin önüne geçer, cildi hasarlara karşı korur.

  1. UVA ışınlarına karşı filtre görevindeki ürün aynı anda çok yönlü etkiye sahip olması nedeniyle kullanıcıların en sık tercih ettiği ürünlerden biri olmuştur.
  2. Uygulama sırasında gözenekler hava almaya devam eder, tıkanma olmaz. Doğal içeriği sayesinde herhangi bir rahatsızlık hissi vermez.
  3. Akne ve sivilceleri önler.
  4. Trametes özü, zerdeçal, kantaron özleri, salisilik asit ile güçlü antioksidanlar barındıran ürün, cilt sağlığını koruyan niteliktedir.
  5. Uygulama sırasında ince tabaka halinde ürün sürülmeli ve sonra makyaj yapımına devam edilmelidir.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here