Geliştirilmiş yöntemleriyle saç bakımında fark yaratan Kitoko, kurulduğu günden bugüne milyonlarca kişiye formüllerini sunmaktadır.  Ürünlerinde Afrika’nın zengin ve doğal kaynaklarından esinlenmekte ve bitkisel içeriklerle bileşenleri zenginleştirmektedir. Sıradan saç bakım ürünlerinin aksine Kitoko Geliştirilmiş Saç Terapisi ile çok yönlü ve yıpranma payı minimum seviyede olan bileşenler içermektedir.  Kitoko ürünlerinde sülfat yer almaz ve saç dengesini sağlayan ultra hassas formüller bulunur. İdeal saç bakımı için elektron alma teknolojisini kullanmaktadır.

Kitoko Argan Yağı 

Saçlar, hava kirliliği, güneş, beslenme, çevresel etkenler gibi nedenlerle devamlı olarak olumsuz etkiye maruz kalır.  Ancak bunları etki biçimde yok eden ve saçın genel sağlığını korumaya yardımcı Kitoko Argan Yağı ürünleri saç yapısını tüm dış etkenlere karşı güçlü biçimde korur. Derinin deformasyona uğramasını engelleyerek kullanılan şampuanların etkisini en aza indirir. Saç derisinin maruz kaldığı olumsuz etkenler nedeniyle hücresel düzeyde meydana gelen sorunlara karşı güçlü bir direnç geliştirir. Güçlü saç tellerine sahip olmanızı sağlayan Kitoko Argan Yağı, özünde A ve E vitamini barındırır ve bu sayede devamlı bir hücre yenilenmesi içindedir. Bu yenilenme, dolaylı yoldan yeniden yapılandırmanın da zeminini hazırlar. Argan yağı bunun yanında UV filtresi etkisi de göstererek güneşten gelen zararlı ışınların saça zarar vermesini engeller. Saçın parlaklığını her daim muhafaza eder. Kullanımı sırasında yağlı ve rahatsız edici bir his bırakmaz. Aksine saç derisi tarafından kolayca emilerek hücreleri yenilemeye başlar. Dolgun, hacimli saçlar ilk kullanımdan itibaren kendini hissettirecektir.

Kitoko Oil Treatment 10 ml Argan Yağı

Saçlar genel görünümü en çok etkileyen bölümüzdür. Bakım ve temizliği bu nedenle ayrıca önemli olmakla beraber devamlı çevresel etkenlere maruz kalması beraberinde bazı sorunları da gündeme getirecektir. Güneş ışınları, şekillendiriciler, boya gibi işlemler saçı yıpratarak hacmini kaybetmesine, hatta eksilmesine nende olacaktır. Kitoko Oil Treatment Argan Yağı bu noktada düşük enerjili saçların kendine gelmesine, daha sağlıklı, hacimli bir görüntü kazanmasına yardım eder.

  1. A ve E vitamini ile yıpranan saç tellerini onarır, güçlendirir.
  2. Saç dokularının ihtiyacı olan nemi sağlar.
  3. Saç hücrelerinin günlük bakımını sağlar, ihtiyacı olan besini kazandırır.
  4. Paraben, sülfat gibi zararlı maddeler içermez. Saç derisinde alerji ya da farklı bir soruna neden olabilecek bir madde yoktur.
  5. Kitoko Oil Treatment Argan Yağı en büyük saç sorunlarından biri olan saç dökülmesi sorununu giderir.
  6. Tüm gün saçların bakımını sağlar. Nem ve yağ dengesini korur.

Kitoko Oil Argan Kremi 

Karışımın içerisinde Afrika karite ağacından elde edilen Karite yağı ve Argan yağı bulunmaktadır. Doğal UV filtresine sahip olan ürün saçı yığın bir şekilde besler, yumuşatır ve güçlendirir. Parlaklık ve nem dengesinin uzun süre korunmasına yardım eder. Zor taranan asi saçları yumuşatan ürün, ipeksi, dalgalı bir görünüm sağlar. Formülünde yağ bulundurması yağlı bir hisse neden olmaz, saç telleri tarafından kolayca emilir. Omega yağları, A ve E vitaminleri, antioksidanlar açısından zenginleştirilen bir üründür. Saça ihtiyacı olan besinleri verir. Bütün saç tipleri için uygun olan krem, alerji tetikleyen silikon, paraben ve sülfat gibi maddeler içermez.

Kitoko Oil Argan Şampuanı

Doğal UV filtresine sahip Kitoko Oil Argan Şampuanı, saçı yeniden yapılandırmaya yardımcı argan yağı ile karite yağı ile NMF’den oluşan özgün bir karışım içermektedir. Saçların kaybolan nem dengesini yeniden kazandırır ve yağlı bir his bırakmadan saç tarafından emilmesini sağlar. Kitoko Oil Argan Şampuanı vitamin yönünden zengin bir üründür. Saçları yumuşatarak ipeksi bir dokunuş kazandırır.

Kitoko ürünlerini nereden satın alabilirsiniz.

İnternet sitelerinde ve yetkili kuaförlerde satılan ürün online olarak narecza’dan alınabilir. Satın almak için: https://www.narecza.com/kitoko

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here