Ürün skalası çok geniş olan Vichy, ilk kez 1931 yılında çalışmalara başlamıştır. Cilt problemleri ve bunun nedenlerine yönelen marka, “Vichy termal suyu”ndan yararlanarak formüllerini hazırlar.

Vichy Termal Su Özellikleri

Vichy termal suyu yaklaşık 15 metre derinlikteki kaynaklardan toplanır. 140 C’ye kadar ısınan su yer altındaki uzun yolculuğu nedeniyle bu dereceye kadar yükselir. Vichy suyu eşsiz minerallerle zenginleştirilmiştir. Mükemmel rotası sayesinde 15 mineralle ve 5,2 g/l konsantrasyona sahiptir. Bunun dışında

  1. Cildi güçlendirir ve dengeler.
  2. Cildi dış etkenlere karşı korumaya yardımcıdır.
  3. Vichy Termal Suyu dermatolojik kontrol altında değerlendirilir.
  4. Kirlilik ve UV gibi günlük sıkça karşılaşılan sorunlara karşı cildin daha güçlü olmasını sağlar.
  5. Hassas ciltlerde yatıştırıcı ve hassasiyet giderici etkiye sahiptir.
  6. Vich termal su, Vichy şampuan gibi seriler de dahil tüm Vich ürünlerinin temel aktif içeriğini oluşturmaktadır.

Dercos Aminexil Clinical 5 Erkek Erkekler İçin Saç Dökülmesine Karşı Bakım Etkinliği

Aminexil ürünleri Vichy Laboratuarları’nın 10 yıllık araştırmalarının sonucu olarak hazırlanan formüllerden oluşur. Saç köklerinin esnekliğini yeniden kazandırmak için deride bulunan folikül çevresi kolajeni sertleştirir. Saçların deriye tutunma gücünü artırır. SP 94 ile birlikte çalışarak saçın kalitesini artırır. Bu bileşen, saçların büyümesi için gereken enerji elemanlarını sağlayacaktır.  PP ve B6 vitaminleri ile saçı daha kalın, sağlıklı ve canlı yapan ürün saç kökü büyümesinde etkili maddelerle dökülme önleyicidir. Doğrudan saç derisine masajla uygulanmalıdır.

Dercos Energısant Saç Dökülmesine Karşı Etkili Şampuan Özellikleri

Yıpranan saçların güçlenmesine destek vermek üzere geliştirilen bir üründür.  Saçın deriye daha sağlam tutunmasını sağlar.  Tüm saç tipleri için uygun olan ürün, paraben içermez, deride kaşıntıya neden olmaz. Kökten uca yenilik sağlayan Vichy Dercos Energısant, PP ve B6 vitaminleri ise saçlarınızı besler, onarır. Arginin maddesi içeriği sayesinde köklerin daha sağlıklı olmasını sağlar.

Dercos Neogenic 

Saç yapısındaki folikülleri aktif hale getiren bir üründür.  Büyüyen saç sayısını ve yoğunluğu artırır. Alerji nedeni olabilecek herhangi bir paraben benzeri madde içermez. Formülündeki Stemoxydin maddesi ile gür ve sık saç yapısı kazandırılır.  Saç derisinin kolayca emmesini sağlar ve yağlı bir tabaka hissi bırakmaz. Doğal ve hafif yapıdadır. Yeni saç çıkmasına yardımcı olan ürün aynı zamanda saçların hacim kazanmasına da yardım eder. Saçtaki kök hücrelerinin sağlıklı biçimde varlığını sürdürmesini sağlar.

Dercos Neogenic Yoğunlaştırıcı Şampuan

Pro-Yoğunlaştırma Teknolojisi, patentli moleküler ve “stemoksidin” maddesi sayesinde yıpranan saç tellerinin onarılmasını sağlar, kökleri besler ve yeniden yapılandırmaya yardım eder. Saçtaki cansız görünümü yok ederek daha sağlıklı ve dolgun görünmesine yardım eder. Dökülme sorunu yaşayanlar için hacim, yapısal iyileştirme, saç tellerini kuvvetlendirme, düzenli görünüm ve köklerin beslenmesi şeklinde 5 parametrik değeri içerir. Neogenic şampuan hafif yapılı kristaller içermektedir.  Bu da etkin yükleme ve kalıntı olmaması anlamına gelir.

Dercos Anti-Pel Gras Kepeğe Karşı Etkili Normal ve Yağlı Saçlar İçin Şampuan 

Saçlarda 6 haftaya kadar yeni kepek oluşumunu önleyen etkinliktir. Gözle görülen şekilde normal ve yağlı saç derisindeki kepeği %100 oranında gideir. Pullanma görüntülerini ortadan kaldırır. Dercos Anti-Pel Gras Kepeğe Karşı Etkili Şampuan, mikrobiyom dengesinin korunmasına yardımcıdır. Selenyum Disülfür teknolojisi sayesinde kepek görünümü dışında kaşıntının da yok olmasını sağlar. İçeriğinde paraben gibi deriye zararlı maddeler yer almaz bu açıdan anti alerjenliktir. Kokusu ile her yıkama sonrasında ferahlık sağlayan ürün kepekle mücadelenizde keyifli zaman geçirmenizi sağlayacak.

Kullanım Önerisi

Vichy şampuan ürünlerinin kullanımı sırasında en son ki duralama işlemlerini soğuk suyla yapmanız önerilir.

Vichy Ürünlerini Nereden Satın Alabilirsiniz?

Pek çok satış noktası olduğu gibi online alışverişi tercih edenler için aşağıdaki adresten narecza’dan satın alabilirsiniz. %20 indirim olduğunu da hatırlatmak lazım.

https://www.narecza.com/vichy

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here