Şık ve dekoratif evlerin en önemli bölümlerinden bir tanesi olan mutfaklarda, dolaplardan sonra en çok önem verilmesi gereken noktalardan bir tanesi masa ve sandalyeler oluyor. Gerek duvarların rengi, gerekse dolapların ve eşyaların tarzı ile uyum içerisinde olması gereken mutfak masası ve sandalyeleri, ortamın havasını tamamen değiştirebiliyor. Enza Mobilya’nın çeşitli renk ve tarzlardaki mutfaklar için özenle tasarlamış olduğu masa ve sandalye takımları, modern ve şık bir mutfak dekorasyonu için kilit parçaları oluşturuyor. Birbirinden farklı renk, boyut, şekil ve dokulara sahip olan mutfak masası ve sandalyelerinden oluşan takımlar sayesinde siz de mutfağınızda maksimum konfor sağlarken aynı zamanda şık bir dekorasyon yapabilirsiniz.05

Tüm Zamanların Modası: Ahşap Mobilyalar

 Dekorasyon modasının vazgeçilmeyen ve asla modası geçmeyen parçaları arasında yer alan ahşap mobilyalar, mutfak dekorasyonunda da en çok tercih edilen modeller arasındaki yerini korumaya devam ediyor. Enza Mobilya’nın ürün yelpazesi arasında yer alan koyu tonlu ahşap masa ve mutfak sandalyesi takımları, değişen dekorasyon ve renklere uyum sağlayarak uzun yıllar boyunca kullanım imkanı sunması sebebiyle sıklıkla tercih ediliyor. Bu modeller arasında tamamen ahşap renkteki yapısı ve yuvarlak masası ile dar alanlarda mükemmel bir dekorasyon sağlayan Daisy Mutfak Seti ve ince detayları sağlam yapı ile bir araya getiren Tracy Mutfak Seti, en çok tercih edilen mutfak takımları arasında yer alıyor. Modası geçmeyen ahşap tonlardaki Enza Mobilya mutfak masa ve sandalye takımları arasından dilediğinizi tercih ederek geleneksel ve hoş bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Son Yılların Modası: Açık Renk Mobilyalar 

Son yıllarda değişen dekorasyon modası incelendiğinde, sıklıkla tercih edilen mobilya renklerinin beyaz ve sütlü kahve gibi açık renkteki yumuşak tonlara doğru kaydığı kolaylıkla görülebiliyor. Evin salon ve oturma odası, yatak odası veya banyolar gibi bölümlerinin tamamında tercih edilen açık renkler oldukça sıklıkla kullanılıyor. Mutfaklara aydınlık bir görünüm sağlarken aynı zamanda geniş ve ferah bir hissiyat bırakan açık tonlardaki mutfak masa sandalye takımları, beyaz veya açık renk ahşap dolaplar ile mükemmel bir uyum gösteriyor. Çeşitli renk tonları ile kolaylıkla kombinleyebileceğiniz açık renkteki mutfak masalarını ve sandalyeleri, pastel ve canlı tonların her ikisi ile birlikte kullanabilirsiniz.

 

Enza Mobilya’nın mükemmel güzellikteki Riva Mutfak Seti, sade ve şık tasarımı ile minimalist dekorasyonlarda açık renk kullanımı için oldukça tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Mat beyaz ve krem tonları kullanılarak tasarlanan bu takım; kolay temizlenebilme, taşınabilme ve üst düzey konfor özellikleri ile göz dolduruyor. Riva mutfak takımına oranla bir miktar daha koyu tonlar içeren Oliva Mutfak Seti, beyaz rengi sütlü kahve ile bir araya getirerek yine sade ve şık tasarım ile birleştiriyor. Modern çizgilere ve beyaz lake üzerinde zarif desen işlemelerine sahip olan bu takımı tercih ederek mutfağınızda oldukça zarif bir görünüm elde edebilirsiniz.

Zarafeti Konfor ile Bir Araya Getiren Deri Sandalyeler

Şık ve zengin bir görünüm sağlayan deri sandalyeler, leke oluşumunu önlemesi ve uzun süreli kullanım sağlaması sebebiyle sıklıkla tercih ediliyor. Enza Mobilya’nın en çok tercih edilen mutfak masa setleri arasında yer alan Swing Mutfak seti, kahvenin orta tonları ile ekruyu bir araya getiriyor. Yüksek rahatlık sağlayan deri sandalyelere sahip olan mutfak takımı, genişletilebilen açılır mutfak masası ile geniş çaplı misafirlerin ağırlanabilmesine olanak sağlıyor. Özgün renge sahip olan MDF üst yüzeyi sayesinde kolayca temizlenebilen ve uzun süreli kullanım sağlayan mutfak masasını, açık ve koyu renkteki birçok mutfak ve yemek odası tasarımı ile kolaylıkla kullanabilirsiniz. Eğer siz de mutfağınızda hoş ve modern bir görünüm sağlamak istiyorsanız, Enza Mobilya’nın mutfak dekorasyonu için sunmuş olduğu geniş ürün portföyünden sizin için uygun olanı seçebilirsiniz

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here