Her çocuk kendi karakteriyle dünyaya geliyor. Bunu yaşayarak öğrenmiş tecrübeli iki erkek annesi olarak yazıyorum. Kerem  sakin, dingin, mülayim bir çocuktu Umut ise tam aksine hırçın, hareketli tabiri caizse tam bir fırlama. Belki burçlarının da etkisi var Kerem Balık burcu Umut Koç.

Kerem ilk arabam tarzı bisikletleri bile üç yaşına doğru sürmeye başlamıştı, Umut bir buçuk yaşından beri bisiklet sürüyor. İki çocuk arasında kıyaslama yapmak değil lütfen beni yanlış anlamayın ama hep böyle yapmazmıyız. Gelelim yazımın konusuna Umut’un yeni favorisi Pilsan Pedallı Kırmızı traktörünü Pembe.Yanak.com dan sipariş ettik.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Traktör demonte halde geldi babamız kurdu. Kurulumu çok kolay içerisinde nasıl yapacağımıza dair broşür var.

Her hafta sonu park gezintimize traktör de eklendi. Hazır havalar güzel   Umutcuğum doya  doya sürüyor traktörü.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu tarz oyuncaklarda tercihim hep Pilsan markasından yana. Ürünleri daha kaliteli. Düzgün kullanımda üç çocuğa kadar dayanır. 3+ yaş kullanımı tavsiye edilen traktörün arkasına römork takma yeri de var yazın bir vagon almak şart.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş detaylarına gelecek olursam  ertesi günü kargolandı, kargolama sürecinde herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Whatsup sipariş hatları da mevcut. Sipariş sürecinizde size her türlü destek olanakları var birde her siparişiniz de açeve bağışta bulunmuş oluyorsunuz. Açevle ortak bir çalışmaları mevcut.

Daha detaylı incemek için PembeYanak.com  bir tık ypamanız yeterli.

Çok öpüyorum.