Hafta Sonu Ankaralı blogger arkadaşım Hatice ile buluşup Balgattaki Kesman ciğere gittik. Çocuklar çok seviyor. Oyun alanı ve oyun ablası olan  mekanlar candır.  Biz kahvelerimizi yudumlarken çocuklar süper eğlendi. Hemen balgatın girişindeki mekanda büyük çocuklar içinde lazer oyun odası var. Gerekli detayları Ankara Annelerinin instagram paylaşımından bakabilirsiniz.

Gelelim günün kombin detaylarına. Çocuklarla dışarı çıktığımdan zaman spor giyinmeyi tercih ediyorum. She in de bu hırkayı ilk görüşte çok beğenmiştim. Desenleri ve renkleri ve kalitesi muhteşem. Yumuşak bir kumaşı var. Yaka ucu ve ceplerinde zincir detaylı ve en üstte küçük bir kopçası var. Renkleri ise en hoşuma giden tarafı oldu. Bu arada gayet sıcak tutuyor. İçine beyaz basic bir tişört giydim.  Modeli ve duruşunu çok sevdiğim bu hırkayı (ya da ceket mi demeli bilemedim) severek giyeceğim.

Hırkanın sitedeki halini ve fiyatını öğrenmek için link aşağıda. Ben çok sevdim siz de beğenmişsinizdir umarım. Sneakerlar  ise ırmak ayakkabıdan aldım. Sitede sanki daha mattı rengi. Kargoyu açtığımda parlaklığına bayıldım.
Ceket: Shein