Klasik pırlanta çeşitleri artık hemen hemen herkeste mevcut. Peki biraz daha farklı model ve çeşitlerde gerek pırlanta baget yüzük olsun gerekse piceut yüzük ister misiniz? Eğer cevabınız evet ise sizi Emel Pırlanta dünyasına davet ediyoruz. Birçok çeşit pırlanta yüzükler burada. Ayrıca yüzde 50 indirim ve HRD Sertifikası ile beraber! Kredi kartına taksit veya tek çekim ile alabileceğiniz gibi yüzde 50 indirime ek havale ile alımlarda %1 indirim de ekleniyor.

Pırlanta Piceut Yüzükler

Pırlanta piceut yüzükler, klasik pırlanta yüzük modellerine göre çok farklı. Tip olarak pırlanta baget yüzükleri anımsatsa da oldukça farklılar. Baget yüzüklerde üst kısım keskin hatlara sahip olurken pırlanta piceut yüzüklerde üst kısım farklı modellerde oluyor. 1.10 ct Piceut Pırlanta Yüzük modeline bakıldığında ilk etapta pırlanta baget yüzük görebilirsiniz ancak yüzüğün kenar kısımlarında ortadaki dikdörtgen pırlantanın devamında üçgen şeklinde uzanan pırlantaları görebilirsiniz. Ürünler HRD Sertifikalı olmakla beraber yüzde 50 indirimli olarak 15.908₺ olarak satın alabilirsiniz.

Pırlanta Baget Yüzükler

‘Ben klasikten şaşmam, günlükte kullanabilmem lazım’ diyenler için tüm oklar elbette pırlanta baget yüzükleri gösteriyor. Bu yüzükler sadece standart gümüş renginde değil aynı zamanda krem & toz pembe renginde de olabiliyor. Çift halka baget yüzük modelinden biri olan 0.23 ct Pırlanta Baget Yüzük, toz pembe rengi ile oldukça dikkat çekiyor. Aynı zamanda çift halka olması ve bir halkasının yarımtur pırlanta olması da muhteşem bir görüntü katıyor. Ürün yüzde 50 indirim ile beraber yalnızca 1.937₺! HRD Sertifikasına sahip olan ürün, sahte mi gerçek mi sorusuna da baştan cevap vermiş oluyor. Ayrıca Emel Pırlantanın mücevher ithalatında 3. Sırada olduğunu belirtmek gerekir.